Αεροσυνοδοί

  • Thread starter toto
  • Ημερομηνία δημιουργίας

toto

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
02/11/2017
Μηνύματα
1
Likes
1
Το πρόβλημά μου είναι ότι έχω μεγάλη αδυναμία στις αεροσυνοδούς και τις έχω ταυτισει στο μυαλό μου με αγγελικά υπερφυσικά πλάσματα.. Μολις βλέπω αεροσυνοδό η φαντασία μου οργιάζει.. Είναι για μένα το πιό σέξυ επάγγελμα για γυναίκα..

Εχω προσπαθήσει να φλερτάρω με αεροσυνοδούς στο αεροδρόμιο αλλά δυστυχώς αυτές οι κοπέλες είναι συνέχεια βιαστικές και δέν έχουν χρόνο ούτε για ένα καφέ στα γρήγορα.. Το πρωί τρέχουν να μπούν στο αεροπλάνο και όταν τελειώσουν την πτήση τρέχουν να μπουν στο πουλμανάκι που τις πάει σπίτι..

Πραγματικά έχουν σπάσει τα νεύρα μου γιατί δέν γνωρίζω καμιά να με συστήσει σε συνάδελφό της εκτός αεροδρομίου και σίγουρα δέν μπορώ να γνωριστώ με κάποια εντός αεροδρομίου..

Υπάρχει κάποια λύση? Το θέμα είναι σοβαρό γιατί ενδιαφέρομαι να κάνω σοβαρή σχέση με τέτοια κοπέλα...

Ευχαριστώ
 
Κλαίω με κόκκινα δάκρυα. Ξεκίνησα πριν 20 λεπτά και τώρα μπόρεσα να μαζευτώ να απαντήσω. Μάλλον θα με αυτολογοκρίνω...

:banana:
 
ασε τα δακρυα....βαλε μια "στολη" της ΕΥΚΟΛΗΣ (easyjet) και κανε το "ψυχικο"....
 
Δεν γίνεται, χρυσό μου, ο μισος μου εαυτός είναι ασεξουαλικος, και ο άλλος μισός λεσβία.
 
αμα ειναι ετσι το παιδι θα εκπληρωσει και ενα αλλο του ονειρο....οργιο με δυο "EASY"stewardesses ....
 
Ιιιιιιιιιίίιιιιιιιιαπαπαπαπαπαααααα τι είναι αυτά!
 
δεν ξερω τωρα...να απαντησω τι ειναι αυτα...ή τζαμπα ο κοπος... αφου η "ηγουμενη" θα το ....σβησει ....
 
toto":zppspzft said:
Πραγματικά έχουν σπάσει τα νεύρα μου γιατί δέν γνωρίζω καμιά να με συστήσει σε συνάδελφό της εκτός αεροδρομίου και σίγουρα δέν μπορώ να γνωριστώ με κάποια εντός αεροδρομίου..
Σκέφτηκες να δοκιμάσεις μέσα στο λεωφορείο που πάει Σύνταγμα - Αεροδρόμιο (X95), κάνει πάνω από μια ώρα οπότε θα έχεις όσο χρόνο χρειάζεσαι. :twisted:
 
Top