Olympic Air New Cabin Crew Uniforms

mixkom

Low-Cost-Class-Member
Εγγραφή
04/04/2008
Μηνύματα
34
Likes
0
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
oal
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
lgir
Καλημέρα παιδιά έχει δει κανείς τις νέες στολές της Olympic Air?
χτες έκανα πτήση ATH-HER OA 508 και το πλήρωμα φορούσε καπέλα πολύ όμορφο σαν εικόνα.
δεν πρόλαβα να τραβήξω φωτογραφία ξέρει κανείς τίποτα ανανεώθηκε η στολή πάντως δίνει αίγλη στην εταιρεία.
 
Και εγώ το άκουσα αλλά είμαι Λονδίνο οπότε θα κάνω μαύρα μάτια να τις δω από κοντά! Θα αρκεστούμε σε καμία φωτογραφία ααααααααν βγάλει κανείς! Αλλά δεν είναι μόνο το καπέλο διάβασα ότι θα αλλάξει όλη η στολή!
 
Αντι ν' αλλάζουν στολές δεν βάζουν καμιά πτήση παραπάνω, που τελικά μόνο άγονες γραμμές και μερικές εσωτερικές την έχουν καταντήσει να πετάει;;;;
 
Βάσει του OnAir Απριλίου, η Olympic Air προέβη σε ανανεωτικές "πινελιές" στις στολές των πληρωμάτων. Το άρθρο κάνει λόγο για φούστες "pencil" με πράσινες "κουφόπιετες" και πουκάμισα "Μάο", όλα δια χειρός Σίλιας. Αυτά διάβασα, αυτά σας μεταφέρω. Το καπέλο (νομίζω ότι το φορούν από τις αρχές Απριλίου) το έχει σχεδιάσει μία άλλη ελληνίδα σχεδιάστρια. Κάπου πέτυχα και μάλλινη ζακέτα, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν την έφερε ο άνεμος της ανανέωσης που πνέει στην εταιρεία ή τους περίσσεψε από την αείμνηστη ΟΑ.

Φυσικά, ούτε λόγος για παντελόνια στα "κορίτσια"... Όταν το κάνει η Αιγαίου, ίσως τότε το κάνει και η ΟΑ.
 
Top