Επίδειξη των Red Arrows στην Ελλάδα

ansarigi

Economy-Class-Member
Εγγραφή
31/01/2005
Μηνύματα
207
Likes
2
Περιοχή
FL370
Μάθαμε ότι την 1 Ιουνίου οι Reds θα έχουν επίδειξη στην Αθήνα (όπως τον περασμένο Σεπτέμβρη θα βρίσκονται στην Ελευσίνα). Και επειδή λόγω ημέρας (1η Απριλίου) μπορεί να νομίζετε οτι κάνω πλάκα ιδού η πηγή αυτής της είδησης:

album_page.php?pic_id=6937

Υ.Γ. θέλω κι εγώ τέτοιο τραπεζάκι :D
 
Ωραίο. Καιρός να τεστάρω την ψηφιακη και σε hi speed action ;)

Tάσο, Φλοίσβο όπως κ πέρυσι? Ή δέν ξέρουμε ακόμα?
 
seven4seven":3hgj5sot said:
Ωραίο. Καιρός να τεστάρω την ψηφιακη και σε hi speed action ;)

Tάσο, Φλοίσβο όπως κ πέρυσι? Ή δέν ξέρουμε ακόμα?

Αλέξανδρε, δεν διευκρίνισαν το πού θα γίνει, μόνο την ημερομηνία και οτι θα βρισκόνται LGEL τις ημέρες της επίδειξης
 
Τα Red Arrows θα κάνουν low-pass από Φάληρο - Ακρόπολη μαζί με το Hawk την 1η Ιουνίου.
Μαλιστα, μιλησαν και για full προγραμμα, αλλα ακομα δεν ξερουμε που ακριβως... :rolleyes:
 
Θα γίνει στο ίδιο σημείο που έγινε και τον περασμένο Σεπτέμβριο, στην παραλία Φλοίσβου-Μπάτης στο Παλαιό Φάληρο την Πέμπτη 1 Ιουνίου. Η επίδειξη θα ξεκινήσει στις 17.30
 
Οπως θα καταλαβατε οι περισσοτεροι, δεν ανεβασε κανεις φωτογραφιες απο τα Red Arrows την περασμενη Πεμπτη. Εχω την εντυπωση οτι ολοι οσοι βρεθηκαμε στο Φλοισβο την Πεμπτη, απολαυσαμε περισσοτερο τον παγωμενο καφε που ηπιαμε πριν το show, παρα το (γνωστο πια) "θεαμα" με τον ηλιο μονιμα στη χειροτερη θεση :rant: και με ελαχιστες ευκαιριες για φωτογραφιση, που ακομα κι αυτες ηταν με κοντρα ηλιο :wall: (με αποτελεσμα τα Red Arrows να μετονομασθουν σε Grey Arrows). :D
 
Είναι και το άλλο: να ανεβάσουμε φωτο για 30 views την καθεμιά? :(
 
seven4seven":wm73cqp2 said:
Είναι και το άλλο: να ανεβάσουμε φωτο για 30 views την καθεμιά? :(


Συμφωνώ! Υπάρχουν ήδη αρκετές φωτογραφίες των Arrows στο album για όποιον ενδιαφέρεται :|
 
Εμένα, πάντως, μου έκανε μεγάλη εντύπωση η διπλή έλευση των Reds στην Ελλάδα τελευταία. Ιδίως αυτή η δεύτερη επίσκεψη δε φαινόταν ούτε στο επίσημο πρόγραμμά τους στο Internet. Αλλά βέβαια έγινε!

Η Ελλάδα, πάντως, ετοιμάζεται για νέες προμήθειες α/φών προκεχωρημένης εκπαίδευσης και αυτό ίσως εξηγεί τον "έρωτα" των βελών με το Φάληρο.
 
Top