Athens Airways leased aircrafts

  • Thread starter jerry
  • Ημερομηνία δημιουργίας

jerry

Concorde-Class-Member
Εγγραφή
04/01/2003
Μηνύματα
4.235
Likes
1.048
Website
www.air-born.gr
:p

Σήμερα εκτελούνται το απόγευμα 4 πτήσεις με παρόμοια ώρα αναχώρησης από ATH (2 για AXD, CHQ και MJT). Ξέρει κανείς ποιο αεροσκάφος εκτελεί την έξτρα? Astra?
 
H Astra ειναι 101%
 
Ένα Dash και ένα ATR θα νοικιάσει για το καλοκαίρι για πτήσεις στα νησιά η Athens, προκειμένου να καλύψει το πτητικό της πρόγραμμα. Τα αεροσκάφη θα είναι βαμένα στα χρώματα της εταιρείας. Τις επόμενες ημέρες θα ξέρω περισότερα αλλά κατά 80% θα νοικιαστούν.
 
Μιλαμε δηλαδη για long-term lease?Και απο ποια εταιρια θα τα νοικιασουν?
 
Socrates":hzh2b4h2 said:
Ένα Dash και ένα ATR θα νοικιάσει για το καλοκαίρι για πτήσεις στα νησιά η Athens, προκειμένου να καλύψει το πτητικό της πρόγραμμα. Τα αεροσκάφη θα είναι βαμένα στα χρώματα της εταιρείας. Τις επόμενες ημέρες θα ξέρω περισότερα αλλά κατά 80% θα νοικιαστούν.

Ωραία φάση..να περιμένεις εμπραεράκι και να πέσεις σε Ατάρι.. :mad: :mad:
αν μάθεις σε ποιους προορισμούς θα μπουν τα ελικοφόρα, ενημέρωσε να ξέρουμε..(και τι διαρρύθμιση θα έχουν. Ιδια με την ΟΑ, πιο business?)
 
Είπε και το έκανε!
http://www.jetphotos.net/viewphoto.php? ... 964&nseq=0
Είναι ένα Q300 της Αthens Airways προφανώς νοικιασμένο.
Το συγκεκριμένο αεροσκάφος έχει ακόμα ξένο νηολόγιο ( 9H-AFD), κατασκευής του 1998 και ανήκει στην Medavia.
:great: Εύχομαι καλές πτήσεις!!
 
στα χρωματα μου φαίνετε πιο ωραιο πάντως
 
Εχει ερθει το αεροσκαφος η το περιμενουμε τις επομενες μερες????
Παντως ειναι πολυ ομορφο!!! :great:
Καλες πτησεις να εχει :!:
 
ειναι απλα το πιο ομορφο αεροπλανο στους ελληνικους ουρανους.
το μπλε στους κινητηρες μου θυμιζει την αντιθεση που κανει το κοκινο στα dasakia της sas.
 
Aπο σημερα το μεσημερι, το αεροπλανο ειναι στην Αθηνα.
 
Top