AEROGENESIS Air Services

red_fly9

Business-Class-Member
Εγγραφή
08/02/2008
Μηνύματα
387
Likes
0
Περιοχή
Athens
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
AEG
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
ΑΤΗE
Ξερουμε τιποτα περισοτερο για την συγκεκριμενη εταιρεία εκτος απο αυτα που αναφερει στο site?
Εχει ιδη αναρτησει το ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΤΗΣΕΩΝ με τιμες:
Εποχιακές (καλοκαιρινες) Πτήσεις
Από ΑΘΗΝΑ προς ΧΙΟΣ - ΝΤΟΥΜΠΡΟΒΝΙΚ - ΓΕΝΟΒΑ - ΜΥΚΟΝΟΣ - ΣΑΜΟΣ

http://www.aerogenesis.net/lang2/flight_program.html
 
Πρωτη φορα την βλεπω.ποιο RJ ειναι τουτο?Δεν το χω δει Ελλαδα ποτε μου,εχω την εντυπωση.
 
Μάλλον πρόκειται απλά για εταιρία που μισθώνει αεροπλάνα από άλλες εταιρίες ή κάνει απλά τον μεσάζοντα σε charter εταιρίες.
 
Απο το site της εταιρία που φαινεται οτι μισθώνει αεροπλάνα από άλλες εταιρίες.
Στο site της αναφερει οτι η ιδρύθηκε το 1999 και από τότε προσφέρει τις υπηρεσίες της, στον αεροπορικό τομέα.
Διαβασα σε αλλο ποστ οτι εχει ναυλώνει ενα AVRO RJ 112 θέσεων απο την Sky Wings
Απλα ρωτησα αν ξερουμε τιποτα παραπανω?...
 
Κατά πάσα πιθανότητα θα εκτελούνται με τα Avro της Sky Wings (αντε να νοικιάσουν και καμια φορά το dash της Aeroland αν χρειαστεί).
 
AEROGENESIS AIR SERVICES acts as aircraft Administrator and Consolidator, planning..... brokers ειναι τα παιδια καλε..... κανα χαρτζηλικι να βγαλουν τωρα που ειναι οι εποχες δυσκολες ;)
 
Φίλε manos_p

Δέν ξέρω αν τα παραγματοποιεί τα δρομολόγια αυτά .... Κάλο θα είναι άν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω να μας ενημερώσει....

Σίγουρα αφορά ταξίδια που θα πραγματοποιήσουν γραφεία για τίς γιορτές και πωλούν μερικές θέσεις (δείτε λίγο τις ημερομηνίες τυχαίο ???? :D )

Δείτε το παρακάτω

http://www.aerogenesis.net/files/price_zrh_en.pdf
 
Στο site της εταιρείας υπάρχει δυνατότητα κράτησης εισιτηρίου Αθήνα-Χίος-Αθήνα (από 1/6)και Αθήνα-Σάμος-Αθήνα (από 21/7) με τιμές που ξεκινάνε από 59 ευρώ. Επίσης αναφέρει πως θα πραγματοποιήσει πτήσεις από και προς Πολωνία για το Euro.
Tις πτήσεις για Χιο τις βγάζει με κωδικό πτήσης GSW άρα SkyWings αλλά και με TBS--- ? Γνωρίζει κάποιος κάτι?
 
Top