prooptikes gia to SKG

  • Thread starter Anonymous
  • Ημερομηνία δημιουργίας
A

Anonymous

Guest
To 3epw oi tnv kateftisav.. Exw eva filo pou ntave bon8os upeu8uvou asfaleias kai mou eipe polles asxnmes istopioules....

Se ka8e periptwsn.. Pisteuw oti makropro8esma 8a ntave kalutepa va meivouve arketes etaipeies pou 8a ep8ouv gia olumpiakous kai isws EXPO de mporeis va sugriveis Hannover - Thessaloniki alex...

Kapoios eipe priv apo liges mepes oti kalo 8a ntav to aepodromio va bon8ouse tnv politistikn kai oikovomikn avakampsn tns gevikotepns perioxns.. Pisteuw oti prepei va mpouve gepes baseis priv apo tis diopgavwseiskai va kpatnsouve kai meta... Kupiws ws Cargo hub pou eivai idiaitepa upoba8mismevo to aepodpomio.. Giati alliws de prokeitai va paei mprosta n perioxn..


Ena kino ehoun i dyo polis: einai kai i dyo proteuouses kai ehoun peripou ton idio plithismo : 1 ekat. me ta perihora, kai fenete oti kai i dyo ehounn problima me ta aerodromia

Oso gia to aerodromio SKG na ginei Cargo Hub na megalosei na gini aerodromio ksero go poso ekatomirion epibaton, na ginei HUB-Aerodromio
ktl ktl

Polla pragmata pou akougonte pros auto to thema einai aploustata koutamares: epidi einai entelos hazi skepsi na htizo kati

1. gia to opio den eiparhei zitisi,

2. i gia na kinigao meta tis eteries na erthoun sto diko mou aerodromio . Kati tetia haza ginonte sto Annovero me to Terminal 3 kai kati tetia haza ginonte akoma stin germania opou kati proin stratiotika aerodromia ginonte politika, kai meta prosgiononte kati eteries san tis Ryanair apo Londino kai pernoun lefta apo tin politia



Kai sas rotao tora olous: ti hriazete i SKG apo erga ??? kai sas parakalo na mou apantisete realistika kai ohi na grafete trela oneira ektos realismou
[/quote]
 
2 do:

:arrow: Ubahn.. ehm.. METPO evvow
:arrow: Neo aepodpomio (MH BAPATE, oloi 3epoume oti exw dikio giati sto telos, gia va givei swsto aepodromio to mavtzouvi auto 8elei kaivoupgio aepodromio!!!)
:arrow: Av de givei veo aepodromio tote epektasn aepodiadpomou stn 8alassa
:arrow: Engetastasn sustnmatos ILS pou vomizw oti stn 8essalovikn dev upaxei logw Xoptiatn
:arrow: Xtisimo megalwv gkapaz sto kevtpo ths polns
:arrow: :arrow: KAI TO PIO BASIKO: OXI SAMPOTAPISMA APO TN A8HNA!!! (gvwsto, logw tou poios kubepvaei stn 8essalovikn kai poioi 'kubepvouve' tnv Ellada apo A8nva: http://www.nath.gr/ ):evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Not to do:

:arrow: Se kammia fasn to 'Transrapid'
:arrow: Avakopn twv programmatwv (koita sto :arrow: :arrow: pio pavw!!)



AYTAAAAAAA

:p
 
Ti les re makedona??Poio sampotarisma tis Athinas??????? Auto mono kai mono na to skeftese einai kompleksiko!Entaksei i Athina pire tin olumpiada kai eginan ola auta ta erga ..gia skepsou prin to 97 ti ginotan..thes na sou po??Tipota!

Kai sto kato kato i misi ellada menei edo ti na min ginoun erga???



Sto skg na ginei oti exei anagelthei na ginei.Tipota to ligotero.Kai as exoume ton xoro gia na paizoume mpala....Karagozilikia high season makria apo emas!
 
dtrach dev ntav proswikn epi8esn sto proswpo sou!
Koita sto link pou edwsa pio pavw.. Apo tn vomapxia.. Dev exei oute me kopmle3 va kavei, ka8oti eimai 1000000% kata tns olumpiadas kai ekmetaleusns kai emporopoinsns tns olumpiakns ideas Xalali sas pe dtrach, alla to fesi 8a to plnrwsoume oloi.. Edw eimai kai 8a me 8umn8eis...
 
sorry re makedona aplos etuxe na eisai esu :D

Den einai mono tis Athinas i olumpiada.Einai olis tis xoras upothesi.giati alloi na kerdizoun apo kati pou mas anikei?den to katalavaino.Kalutera na fesothoume gia tin olympiada para gia otidipote allo pou emeis den tha kerdisoume tipota apo auto.kai pisteuo oti oloi oi ellines kerdizoun apo tin olympiada

ti akrivos thes na do apo tin selida? giati exei ena ekatomurio pragmata :oops:

Aplos re makedona auto pou leo einai oti kalos ginontai pragmata stin athina kalos tha prepei na ginoun kai stin thessaloniki aplos tora proteraiotita exei i athina giati outos i allos itan paramelimeni ola auta ta xronia.meta tha ftiaksei kai i thessaloniki aplos einai polu egokentriko na milame mono gia athina thessaloniki kai oloi i ipolipoi ellada na min asxoleite kaneis mazi tis...
 
ti transrapid???

pws? pote? apo pou ki ws pou?
exasa kamia eksagelia?
 
Κοιτα τις μασκοτ dtrach και πες μου τι σχεση μπορουν να εχουν αυτα τα κακογουστα σκαριφηματα με την απλετη ελληνικη νεοκλασσικη ομορφια των αγαλματων!!

Παρε να σαλταρεις Αλεξανδρε:

http://www.transrapid.de/en/eustudie/th ... inhalt.htm
 
E ti na kanoume :cry:


Pantos sto thema mas to transrapid fainete polu kalooooooooooooo......makari makari!
i grammi verolino-budapesti einai idi etoimi? koitaza to site kai apo oti katalava exoun liges douleies mexri stigmi.......pantos tha einai teleio! an kai verolino???? pos kai etsi????????


An ginei to SKG etsi opos lene,to transrapid,ena tram opos tis athinas(giati an ta sxedia tou metro pou exo dei-den me entuposiazoun) i thessaloniki tha einai kai gamo tis poleis! pou idi einai vasika
 
an kai ksefeugoume pali ligo:

Transrapid yparhei mono stin Shanghai: pai apo to aerodromio sto kendro tis polis.

akoma skeftonte stin germania na baloun Transrapid metaksi Dortmund. Dόsseldorf (Aki, sostos ?) kati san proastiako metro

Akoma yparhoun shedia na baloun transrapid metksi to kaendro tou monahou kai to aerodromio.

Palia thelan na to baloun metaksi Ambourgo-Berolino, alla auta ta shedia pane pia

Ah nai yprahei stin boreia thalassa akoma ena kendro dokimon transarapid.

Stous simerinous kairous me ta aeroplana den hriazomaste Transrapid, kai oti ehei katantisi metro ta lei nomizo ola. an kai einai entiposiaki tehnologia, den hreiazete pia. To idio metraei kai gia tin Thessaloniki kai to Transrapid
 
kati leve kai gia to Movaxo, HBF me MUC alla ekei uparxei ellnvikn vootropia... Plakwvovtai stis sfaliapes.. :D O dhmos leei oxi, to kpatos leei vai kai oxi... sas eipa.. ellnvikn atmosfaipa! :D :D

alex to 3epw... Alla koita.. idea tou Transrapid-consortium eivai... Dev eivai kati apo tov aepa tpabngmevo.. sigoupa de xpeiazetai n 8essalovikn transrapid pou 8a pervaei apo ex-jugi kai skopia.. Me tn apoluta asta8n politikn katastasn logw twv albavwv klp klp klp (xwpia pou to Transrapid 8a efepve xpnma stous skopiavous.... :? )
 
Top