LGSK/JSI Skiathos "A. Papadiamantis"

  • Thread starter Anonymous
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Το κακό είναι ότι δεν έχει και τοοοοοοοσες πολλές πτήσεις....παίζει αυτό και κανα ατρ της Ο.Α να ήταν οι μόνοι επισκέπτες εκείνη την ημέρα
 
Paraskeves ap oti kserw exei 10-15 charters. Perissoters anamenoume apo ton arti afix8h apo JSI, ko Captainjumbo!
 
seven4seven":23tiktyf said:
Perissoters anamenoume apo ton arti afix8h apo JSI, ko Captainjumbo!
... ο οποίος γύρισε κατενθουσιασμένος από τη Σκιάθο μετά από μερικές καλές δόσεις blast, όπως γράφει και στις φωτο του... Αλλά πρέπει να τα γράψει ο ίδιος φυσικά!
 
PEMPTI 21.5.2004

752 EXCEL AW
320 AIR2000 (MY FIRST CHOICE) X2
734 ICELANDFLUG X2 (KOKKINO KAI BLUE TUI STYLE XWRIS TUI TITLES)
737 ASTREUS
320 THOMAS COOK BELGIUM
738 EXCEL AW
AT4 OLYMPIC AL

Ka8e deftera tetarti kai paraskevi oi meres drasis me top tin paraskevi.
Mlame gia orgasmikes katastaseis. :D
 
Εγώ ήμουν τον Ιούλιο 1994 10 μέρες στο νήσι και έτυχε (έτυχε γιατί ήμουν 10 χρονών τότε και έκλειναν άλλοι το ξενοδοχείο!) το ξενοδοχείο να είναι στους λόφους στην αριστερή πλευρά του 02. Ήταν κορυφαία εμπειρία να έχεις εντυπωσιακή θέα προς το διάδρομο, ένα τμήμα του apron και το λιμάνι και να βλέπεις όλη μέρα αποπροσγειώσεις charter αλλά και των Shorts SD330 της Αεροπλοΐας τότε στις τελευταίες τους πτήσεις εκείνο το καλοκαίρι... Τότε η Ολυμπιακή πετούσε γύρω στις 4 φορές τη μέρα και τα charter ήταν περισσότερα από τώρα (ειδικά το καλοκαίρι του 1994 ήταν από τα πιο τουριστικά της προηγούμενης δεκαετίας). Γενικώς πολύ καλή εμπειρία που πλέον θα ήθελα να ξαναεπαναλάβω και πηγαίνοντας βέβαια εσκεμμένα σε κατάλληλο ξενοδοχείο εξ' αρχής! ;) :D
 
Oi foto einai kataplhktikes idiatera ekei pou troei ta blast sth mouri.
8elo kai egoooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!
 
Top