Προσλήψεις στην Ellinair

στην δευτερη συνεντευξη γνωριζει καποιος τι γίνεται ;ευχαριστω !
 
Καλησπέρα!
Σε ειδοποίησαν σήμερα τηλεφωνικώς για την δεύτερη συνέντευξη;
 
Καλημέρα σε όλους,
Γνωρίζει καποιος να μας πει ποιος είναι ο μισθός και αν τα πληρώματα έχουν καποιες διανυκτερεύσεις στο εσωτερικό ή/και στο εξωτερικό;
 
Καλημέρα παιδια!!!την Κυριακή με κάλεσαν για συνέντευξη στην ellinair .Η βάση που δήλωσα είναι η Θεσσαλονίκη. Μας ρωτήσανε γενικές ερωτήσεις γιατί από ότι κατάλαβα το β μέρος είναι το εξονυχιστικο.έχουν καλέσει κανέναν για δεύτερη συνέντευξη;μας είπαν ότι μέσα στην εβδομάδα θα ενημέρωσαν αυτούς που περάσαν για τ β στάδιο. Γενικά είναι αυστηροι?
 
Sofiaorf":2kmg4vdg said:
Καλησπέρα εγώ έστειλα προχθές βιογραφικό και με ειδοποίησαν σήμερα για την συνέντευξη 8 Φεβρουαρίου
με εμπειρια για her?
 
Καλή επιτυχία! Θεσσαλονίκη έβαλες??
 
elenakonstantin":34oacfhs said:
Καλημέρα παιδια!!!την Κυριακή με κάλεσαν για συνέντευξη στην ellinair .Η βάση που δήλωσα είναι η Θεσσαλονίκη. Μας ρωτήσανε γενικές ερωτήσεις γιατί από ότι κατάλαβα το β μέρος είναι το εξονυχιστικο.έχουν καλέσει κανέναν για δεύτερη συνέντευξη;μας είπαν ότι μέσα στην εβδομάδα θα ενημέρωσαν αυτούς που περάσαν για τ β στάδιο. Γενικά είναι αυστηροι?
Καλημερα! μηπως μπορεισ να μας πεις τι ακριβως σε ρωτησαν?
 
Jimma με ρώτησαν γιατί θέλω να γινω αεροσυνοδος και να πω λίγα λόγια για μένα αυτό τίποτε άλλο 5 λεπτα το πολύ! Αν πας τώρα Σάββατο καλη επιτυχία εύχομαι! Στην aegean ήταν πιο μεγάλη διάδικασια να ξέρεις! Το Σάββατο πες μου σε πόσο καιρό είπαν να περιμένετε απάντηση γιατί μάλλον με κοψανε
 
Θα σε ενημερωσω! Εχεις παει και σε συνεντευξη της aegean? εκει ποια ηταν η διαδικασια? τι σε ρωτησαν?
 
Ναι έχω πάει μας κάνανε ψυχομετρικα τεστ μας ζυγίζαν κ ρώταγαν το ύψος μας και μας μέτρου σαν κ αυτοί μπροστά σε όλους και μπαίναμε τριάδα για συνέντευξη
 
Top