Cabin Crew Saudia Airlines

unlucky

Low-Cost-Class-Member
Εγγραφή
20/02/2007
Μηνύματα
62
Likes
0
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
FIN
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
ESSA
Καλησπέρα σας. Δίνω την ερχόμενη εβδομάδα συνέντευξη για στην SAUDI. Ξέρει κανείς να μου δώσει κάποιες πληροφορίες?Τι ρωτάνε γενικά?
 
Πως πηγε η συνεντευξη; Που εδωσες εδω ή εκει;

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Να είσαι καλά που δημοσίευσες τον σύνδεσμο!!! :D :D :D
Καλή επιτυχία σε ό,τι κάνεις!!!
 
Θα μπορουσε καποιος να μου δωσει πληροφοριες σχετικα με την συνεντευξη;
 
Καλησπέρα καταρχάς έκανες την αίτηση μέσω του kariera;
 
Όχι ακόμα. Θέλω πρώτα να σκανάρω πτυχίο και τα σχετικά...πιστεύω μέχρι τη Κυριακή να έχω κάνει την αίτηση.
'Εχεις κάποια εμπειρία συνέντευξης με τη συγκεκριμένη εταιρεία;
 
Έχω αν και δεν πρόλαβα να ολοκληρώσω την συνέντευξη γιατί τους είπα ότι θα έφευγα για Εράσμους οπότε μου είπαν να ξαναπροσπαθήσω. Η συνέντευξη είναι πάνω-κάτω παρόμοια με των υπόλοιπων εταιριών. Εφόσον σε καλέσουν κανονίζεις ποια ώρα θα πας,μπαίνεις μέσα όταν είναι σου μετράνε το ύψος και το βάρος και μετά ξεκινά η συζήτηση,να μιλήσεις για τον εαυτό σου αρχικά και μετά ερωτήσεις για το επάγγελμα της αεροσυνοδού και μετά η κλασική ερώτηση για μια δύσκολη κατάσταση στην οποία έχεις βρεθεί και πως ακριβώς την αντιμετώπισες,για να δουν πως διαχειρίζεσαι καταστάσεις ''κρίσης''. Αν θες οτιδήποτε άλλο στείλε πμ.
Καλή επιτυχία :)
 
Κάποιο νέο απο την εταιρία? Έχουν καλέσει κάποια κοπέλα για interview? To deadline ηταν για τις 20 του μηνός κανονικά αλλά έχουν ήδη λήξει την αγγελία
 
Top