Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας

Akis

Administrator
Staff member
Εγγραφή
22/11/2002
Μηνύματα
5.137
Likes
386
Περιοχή
Dortmund
Website
www.airliners.gr
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
ANA
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
EDLW
Επειδή τα τελευταία χρόνια ανακαλύπτουν αυτό το φόρουμ όλο και περισσότεροι ιπτάμενοι συνοδοί και φροντιστές και δημιουργούνται διάλογοι που λίγο πολύ μοιάζουν σαν chat, πλέον δημιουργήθηκε αυτό το νήμα.

Αυτό το νήμα θα υπάρχει ώστε όλοι οι ιπτάμενοι συνοδοί και φροντιστές, και φυσικά όσοι ενδιαφέρονται για αυτό το επάγγελμα, θα έχουν έναν χώρο όπου απλά θα μπορούν να συζητούν. Σε αυτό το νήμα λίγο-πολύ δεν θα υπάρχει moderation. Οι συντονιστές θα ασχολούνται μόνο με τις αναφορές που θα γίνονται από τα μέλη!

Όσα μέλη δεν ενδιαφέρονται για το σχετικό επάγγελμα παρακαλώ απλά να μην συμμετέχουν στο θέμα και να αφήσουν τα μέλη που πραγματικά ενδιαφέρονται τον δικό τους χώρο για να συζητήσουν.

Καλές συζητήσεις!
 
Για οσους ενδιαφέρονται δείτε λίγο τη σελίδα www.career.aero
εχει θέσεις κυρίως (ισως και μόνο) για Γερμανία.
Επίσης δεν είναι μόνο για Αεροσυνοδούς αλλά και Πιλότους και προσωπικό εδάφους.
 
Καλησπέρα σε όλους!
Μήπως γνωρίζει κάποια κοπέλα μέχρι πότε θα λαμβάνουν χώρα συνεντεύξεις για τη θέση "ιπτάμενος συνοδος" (με έδρα την Αθήνα);
Ευχαριστώ εκ των προτέρων ...
 
Ενημερωτική θεματολογία προσλήψεων αεροσυνοδών

Καλησπέρα σας, το θέμα αφορά τις τρέχουσες προσλήψεις αεροσυνοδών. Ακόμη, οποιαδήποτε πληροφορία μπορεί να βοηθήσει στις εξελίξεις και την πορεία προκηρύξεων είναι ευπρόσδεκτη. Σας παρακαλώ όχι ερωτήσεις σχετικά με τη φύση της δουλειάς και "συμβουλές επιτυχίας", υπάρχουν σε άλλες ενότητες αντίστοιχες πληροφορίες. Καλή αρχή !
 
για θεσσαλονικη ακομα τπτ να φανταστω..πφφφ :///
 
Αγάπη τίποτα ακόμα... Περιμένουμε..
 
Κοπέλες που έχετε ήδη περάσει από συνέντευξη, πότε σας είπαν ότι θα έχετε απάντηση; Όταν ολοκληρωθεί η διαδικασία των συνεντεύξεων ή νωρίτερα;
 
Καλησπέρα και από εμένα ! Με τη σειρά μου θέλω να ρωτήσω εάν υπάρχει πιθανότητα να τοποθετήσουν κοπέλες από Αθήνα στις άλλες βάσεις.. το ρωτάω αυτό γιατί δεν έχουν γίνει μέχρι τώρα συνεντεύξεις στις υπόλοιπες βάσεις...μήπως περιμένουμε άδικα..σε προηγούμενα χρόνια υπήρχε πάλι η ίδια καθυστέρηση;
 
Top