Απόκτηση διπλώματος b1-b2

Spy1993

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
09/11/2014
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους..πριν ένα χρόνο τελείωσα μια επαγγελματική σχολή στο Αιγάλεω μηχανοσυνθετη αεροσκαφών.εκανα το στρατιωτικό μου στην πολεμική αεροπορία και απο τότε ψάχνομαι να αρχίσω τις εξετάσεις για το δίπλωμα απο τις ΥΠΑ.εχω ακούσει σχολές όπως ωμεγα δέλτα όχι όμως με τα καλύτερα λόγια.επισης και μια σχολή Ίκαρος.προσφατα έμαθα και για την ολυμπιακή το ποσό όμως εκεί είναι τσουχτερό.θα θελα να με ενημερώσετε που είναι ίσως το καλύτερο για το ξεκίνημα αυτο και απο την διετούς σχολή που τελείωσα τα χρόνια προϋπηρεσίας είναι 3 για να ισχύσει το πτυχίο;τα αγγλικά μου είναι πολύ καλα.
Κάθε γνώμη δεκτή ευχαριστώ πολύ όλους σας εκ των προτέρων.
 
για τη δικια σου περιπτωση η ολυμπιακη ειναι μονοδρομος. Ποσα λεφτα σου ζητανε αν επιτρεπεται?
 
Μονόδρομος γιατι;ένα παιδί απο το στρατό που ήμασταν μαζι του πήγε full course μου πε κοντά στα είκοσι χιλιάρικα αλλα μετά τον ειδοποιούν για να δουλέψει,προφανώς όχι κανονικός μισθός αλλα η προϋπηρεσία του.
 
γιατι οταν ξεκινας απο το μηδεν χωρις γνωστους και χωρις τιποτα τοτε μονοδρομος ειναι οι ετοιμες λυσεις. Μοναδικη ετοιμη λυση στην Ελλαδα αυτη τη στιγμη ειναι η ολυμπιακη
 
Έχεις δίκιο.σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο που αφιέρωσες..καλή συνέχεια σε ότι κανεις!
 
Top