MALEV

tsepeto

Low-Cost-Class-Member
Εγγραφή
07/09/2006
Μηνύματα
27
Likes
0
Καλησπέρα σας, Γνωρίζει κανείς πληροφορίεσ για την εν λογο εταιρία, Έχετε πετάξει ποτέ, Ρωτάω γιατι δεν την εχω πολυακουσει και πρόκειται να πεταξω με αυτην. Ευχαριστω.
 
idrithike to 1946. ehei stolo Boeing 737, Boeing 767, Fokker 50 kai Canadair Regional Jet. Prosopika den eho petaksi mazi tous. Stin SKG einai edo kai polla hronia ena palio TU-154 to opio epathe zimia kata tin prosgiosi
 
Φιλε TSEPETO η MALEV είναι μια χαρά εταιρεία .
Εχω πετάξει αρκετές φορές για BUD,LON,PRG με MALEV.
Eχει κάνει ανανέωση στόλου πριν 1-2 χρόνια
 
Site
Ιστορικό ασφαλείας
Στόλος


Μια αξιοπρεπής εταιρία γενικώς. Τίποτε ιδιαιτέρως καλό, τίποτε ιδιαιτέρως κακό. Δες τα reports που έβαλε επάνω ο xristos (δες και αυτόαν θες) και θα σχηματίσεις μια γνώμη. Τι άλλο θες να μάθεις δηλαδή;
 
Τελικά ίσως μία αναζήτηση στο κομμάτι των trip reports του φόρουμ να βοηθήσει πολλούς στο να βρουν αυτό που θέλουν (...αλλά και εμάς για να συνειδητοποιήσουμε την "κάλυψη" των εταιρειών που πετάνε Ελλάδα).

Για την ακρίβεια εύκολα μπορείτε να διαπιστώσετε ότι έχουμε "τεστάρει" τη Malev σε όλα τα δρομόλογιά της από Ελλάδα

:arrow: ATH-BUD
:arrow: ATH-DUB
:arrow: ATH-HEL
:arrow: SKG-BUD
 
ena tha sou po apo empeiria ....

apo tis kalyteres ...

organomenes ...me kala aeroskafh ..kai synthrhmena ....

mhn fobasai ....
 
Σημερα ανακοινωθηκε οτι η Ουγγρικη Κυβερνηση πουλησε την Malev για $1.04 εκατ + $200 εκατ χρεη σε Ρωσσικο κονσορτιουμ με επικεφαλης τον Boris Abramovich ιδιοκτητη της KrasAir μεταξυ αλλων. Η εταιρια μετεφερε 3 εκατ επιβατες το 2005 με 29 αεροσκαφοι.
Μπραβο στους Ουγγρους. Να τα βλεπουμε εμεις αυτα που εδω και δεκα χρονια δεν μπορουμε να πουλησουμε την Ολυμπιακη.
 
Καλησπέρα,
ένα φιλαράκι μου θα πετάξει με τις Ουγγρικες Αερογραμμές με γαλατάδικη πτήση και Fokker 70..!! Τι προτίνεται για μια άνετη θέση? :great:
 
Να την κανει recline.
 
Top