Μίλια

  • Thread starter GnMvP
  • Ημερομηνία δημιουργίας

GnMvP

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
08/03/2008
Μηνύματα
9
Likes
0
Καλησπερα!
Εχω ηδη εμεταλευτει την προσφορα η οπως αλλιως μπορει να το πει καποιος της aegean με τα μιλια μεσω πιστωτικης, και εχω παρει με αυτον τον τροπο 3-4 εισιτηρια. Θα ηθελα να μαθω αν υπαρχουν και αλλες αεροπορικες εταιριες της Ελλαδας η της Αγγλιας που να δινουν μιλια με αυτον τον τροπο, αλλα και με καλους ορους
Η BA εχει κατι αναλογο πχ αλλα δεν εχει καλους ορους κατα την γνωμη μου. http://www.britishairways.com/travel/am ... blic/en_gb
Με την aegean παιρνω περισσοτερα μιλια για τα ιδια χρηματα.

Παρακαλω οποιν ξερει και χρησιμοποιει καποια καρτα για αυτον τον λογο να μου πει!! :thx:

Ευχαριστω!! ;)
 
Πολυ βοηθεια εχει πεσει... :banana:
 
Συγγνωμη κιολας που δεν υπαρχει εγκεκριμενη επιτροπη σοφων του forum πανω στον Η/Υ σε24ωρη βαση για να ασχολειται αμεσα με τα του καθενος!
 
GnMvP η ερώτηση σου αφορά αν ξέρουμε αεροπορικές εταιρίες που να έχουν πιστωτική με επιβραβευση σε μίλια; γιατί αν είναι αυτή, τότε θα σου έλεγα ότι μάλλον θα πρέπει να βρούμε την εταιρεία που δεν έχει κάτι τέτοιο. Η Lufthansa Credit Card είναι διαθέσιμη σε κάθε χώρα , ενώ για τις άλλες τουλάχιστον στην χώρα που έχουν έδρα...
 
Φίλε μου καλώς ή κακώς πήρες μια ενδεχομένως κακή εικόνα του forum αυτού...
Τώρα σχετικά με το ερώτημα σου και συγκεκριμένα με την ελλάδα μου φαίνετε μόνο η aegean κάνει κάτι τέτοιο..
 
seven4seven":2x9470bg said:
Συγγνωμη κιολας που δεν υπαρχει εγκεκριμενη επιτροπη σοφων του forum πανω στον Η/Υ σε24ωρη βαση για να ασχολειται αμεσα με τα του καθενος!

Ετσι οπως τα λες δεν υφισταται φορουμ.

flesland":2x9470bg said:
GnMvP η ερώτηση σου αφορά αν ξέρουμε αεροπορικές εταιρίες που να έχουν πιστωτική με επιβραβευση σε μίλια; γιατί αν είναι αυτή, τότε θα σου έλεγα ότι μάλλον θα πρέπει να βρούμε την εταιρεία που δεν έχει κάτι τέτοιο. Η Lufthansa Credit Card είναι διαθέσιμη σε κάθε χώρα , ενώ για τις άλλες τουλάχιστον στην χώρα που έχουν έδρα...

Ευχαριστω για την απαντηση!
Ψαχνω κυριως ελληνικες και Αγγλικες εταιριες, οι οποιες να επιβραβευση σε μιλια με καλους ορους! Ο συγκατικος μου, ο οποις ζει μονιμα στις ΗΠΑ εχει καρτα της united που μπορει να την χρησιμοποιησει με διαφορες εταιριες, αλλα δεν ξερω το κατα ποσο μπορω εγω να κανω κατι τετοιο, μιας δεν εχω σχεση με ΗΠΑ.
Βασικα αυτο που θελω να μαθω ειναι ποια εταιρια μου δινει τα περισσοτερα μιλια για τα ιδια χρηματα που εχουν ξοδευτει.

McLovin":2x9470bg said:
Φίλε μου καλώς ή κακώς πήρες μια ενδεχομένως κακή εικόνα του forum αυτού...
Τώρα σχετικά με το ερώτημα σου και συγκεκριμένα με την ελλάδα μου φαίνετε μόνο η aegean κάνει κάτι τέτοιο..

Κριμα να ειναι μονο η aegean. Πραγματικα εχω γλιτωσει αρκετα χρηματα ετσι.
 
GnMvP":14ed3714 said:
seven4seven":14ed3714 said:
Συγγνωμη κιολας που δεν υπαρχει εγκεκριμενη επιτροπη σοφων του forum πανω στον Η/Υ σε24ωρη βαση για να ασχολειται αμεσα με τα του καθενος!

Ετσι οπως τα λες δεν υφισταται φορουμ.
Eίναι φόρουμ δημόσιο-style... :D :D
 
Καλησπέρα, ποστάρω εδώ για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα.

Για τα 2 επόμενα χρόνια (τουλάχιστον) θα βρίσκομαι μόνιμα στη Σουηδία, έστω λοιπόν ότι θα κάνω 6 διαδρομές ATH-ARN ή ARN-ATH το έτος, σύνολο 12, έστω ότι οι 6 γίνονται με Aegean και 6 με SAS. Με συμφέρει να περνάω τα μίλια στην miles&bonus ή να γίνω μέλος στο αντίστοιχο πρόγραμμα της SAS;
 
Top