To A380 στην Αθήνα

dimitri

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
06/04/2005
Μηνύματα
1
Likes
0
Περιοχή
Μαρκόπουλο
YAHOO
phantom_fan@mail.gr
Κύριοι πριν από λίγο στο Discovery channel ανέφερε για το Α380 και για τις επικείμενες επισκέψεις που θα έχει στην Ευρώπη στα πλαίσια της παρουσίασής του. Αναφέρθηκε ότι στις 17 Δεκεμβρίου θα εκτελέσει πτήση από την Πράγα για την Αθήνα στα πλαίσια της Εωρωπαϊκής του περιοδείας; Μπορούμε να επιβεβαιώσουμε την συγκεκριμένη πληροφορία ή αν αναμένεται στην Αθήνα από τον ΑΙΑ;
 
Λέγε μου τέτοια τώρα... 17 φτάνω απο Λονδίνο. Μην με αναγκάσεις να μείνω άδικα Αθήνα :evil: .. Λίγο αναμφίβολο το κόβω μιας και δεν έχει αναφερθεί τίποτα μέχρι τώρα ακόμη και στο a.net.
 
Φιλε, αυτα δεν τα πετανε ετσι! :rolleyes: Μας αναβεις φωτιες μεγαλες τωρα... :oops: Το οτι αναφερθηκε πως θα κανει LΚPR-LGAV στις 17 του μηνα ρωτας αν αναφερθηκε? :shock: Η εισαι βεβαιος πως το ακουσες?

ΥΓ: Καλως ηρθες στο φορουμ! ;)
 
Μακαρι, πεφτει και κυριακη, θα πηγαινα σιγουρα εαν ερχοταν.
 
Το καλό που σας θέλω να διαψευστεί παταγωδώς!7 το πρωί στις 17/12 φεύγω για Μαδρίτη-Μπουένος Άιρες, έτσι και μου επιβεβαιώσετε ότι χάνω την άφιξη για λίγες ώρες θα κάνω τηλεφώνημα για βόμβα στο αεροδρόμιο,στο αεροσκάφος, στον αέρα, στις τουαλέτες, στο φεγγάρι, όπου χρειάζεται τελοσπάντων για να ματαιώσω τα μεγαλεπίβολα σχέδια. :evil: :evil: :evil: :evil:
 
:2:
Hunting a Shadow":3iwm4spl said:
θα κάνω τηλεφώνημα για βόμβα στο αεροδρόμιο,στο αεροσκάφος, στον αέρα, στις τουαλέτες, στο φεγγάρι, όπου χρειάζεται τελοσπάντων για να ματαιώσω τα μεγαλεπίβολα σχέδια. :evil: :evil: :evil: :evil:

:1:



:mrgreen: .oO(ti kako tsoglavi eimai.. lol)
 
Εμ, ολο ταξιδια μου ειστε. Μην κατσετε καθολου εδω, κατι θα παθετε! :p

Μπαϊ δε γουεϊ, εκανα μια βολιδοσκοπηση σημεα στο αεροδρομιο, και απο ανθρωπους του ΑΙΑ, κανεις δεν ξερει τιποτα.

Ειδωμεν...
 
Το καλό που σας θέλω να διαψευστεί παταγωδώς!7 το πρωί στις 17/12 φεύγω για Μαδρίτη-Μπουένος Άιρες, έτσι και μου επιβεβαιώσετε ότι χάνω την άφιξη για λίγες ώρες θα κάνω τηλεφώνημα για βόμβα στο αεροδρόμιο,στο αεροσκάφος, στον αέρα, στις τουαλέτες, στο φεγγάρι, όπου χρειάζεται τελοσπάντων για να ματαιώσω τα μεγαλεπίβολα σχέδια.

πλακα ήτανε μεν, αλλα τέτοιες πλάκες then κάνουνε...


EDIT:

Η Airbus πετάει αρκετά Testflights με το A380 αυτές τις μέρες.
Για Παράδειγμα στο Dusseldorf πριν λίγες εβδομάδες.

Υπάρχει δηλαδή πιθανότητα...
για να δούμε,



φιλικά
 
Γιατι έχω την εντύπωση πως έχω διαβάσει σε άλλες σελίδες του forum πως για το συγκεκριμένο αεροπλάνο δεν φτάνει ο διάδρομος του LGAV?
 
Top