Κεντρικό topic ευχών

  • Thread starter GP707
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα από ένα ελληνικό domestic σε ελικοφόρο μια ηλιόλουστη μέρα... Αυτό μας εύχομαι λοιπόν για το 2014!
 
Χρόνια πολλά, με υγεία και χαρά.
Ευτυχισμένος ο νέος χρόνος,που όλοι ελπίζουμε να μην είναι σαν τις άλλες χρονιές,να μας δώσει κέρδη και ελαφρύτερους φόρους.
Ευτυχισμένο το νέο έτος και για την πολυαγαπημένη μου αεροπορία, που εύχομαι όλες η πτήσεις να είναι γεμάτες.
Ευτυχισμένο το νεο έτος και για όσους εργάζονται στην αεροπορία,είτε ως πιλότοι, είτε ως κάποιοι εργαζόμενοι.
Τέλος θα ήθελα μέσα από την καρδιά μου να σας ευχηθω να έχετε πίστη και υπομονή για οποίες δυσκολίες επιφυλάσσει το 2016,απο πλευράς της πολιτικοκοινωνικής κατάστασης.

Καλή χρόνια,ευτυχισμένο το 2016, που μπαίνει σε λίγες μέρες.
 
Σαν σημερα, ενας καλος φιλος θα ειχε γεννεθλια..

Ενας φιλος, τον οποιο τον γνωρισα δυστυχως μονο απο το ιντερνετ, απο αυτην εδω την κοινοτητα, αλλα συντομα εμαθα να τον εκτιμω και να τον σεβομαι, περισσοτερο απο καποιους τους οποιους τους ζω καθε μερα. Δεν θελω να πω πολλα πραγματα.. Αλλωστε τι νοημα εχει σημερα..

Φιλε Μιχαλη, Χρονια Πολλα, δε σε ξεχναμε.. Εισαι σε ενα καλυτερο μερος...

Στεφος
 
Χρόνια πολλά και καλή αεροπορική χρονιά να είναι το 2017.
 
Xρονια Πολλα,γεματο υγεια και αγαπη για ολους εσας και τις οικογενειας σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά με υγεία για σέμνα και τους αγαπημένους σου Georgi. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ με καλή υγεία σε όλα τα μέλη του FORUM.
 
Χρόνια πολλά, χρόνια καλά,με υγειά και ευτυχία σε όλο το φόρουμ και σε σένα George_1964.

Η Νέα χρονιά να φέρει στον καθένα ότι επιθυμεί, η νέα χρονιά να φέρει καλά μυαλά, η νέα χρονιά να φέρει περισσότερες εκπλήξεις στην αεροπορία γενικότερα, ευτυχισμένη η νέα χρονιά που έρχεται με υγειά και ευτυχία σε όλους μας.
 
Χρονια πολλα και καλη χρονια να εχουμε!
Και κατι απο το ιντερνετ .
Το 2018 να φέρει στη ζωή μας νέα ελπίδα, νέες προσδοκίες και να αφήσει στο παρελθόν τις πίκρες.

Στους διαχειριστες του φορουμ να εχουν μονο υπομονη.Ειναι το μονο φορουμ που δεν τσακωνομαι με τους συντονιστες αυτο να το γνωριζετε. :great:
Κανω και εγω υπομονη που ας πουμε στα 80% εχετε δικαιο.Απλως γνωριζω οτι οι συμβουλες που θα μου δωσουν τα παιδια του φορουμ θα μου χρειαστουν για να βοηθησω καποιους.
 
Καλή χρονιά και Χρονια Πολλα στους εορταζοντες!

Υγεία, αγάπη, ευημερία. Να είμαστε ΕΜΕΙΣ καλύτεροι και να μην τα περιμένουμε όλα από τους άλλους.

Φιλικα
Στεφος
 
Top