Welcome on Board! (πόσοι από εδώ, πόσοι από εκεί ?)

από που είσαστε ?

  • Ελλάδα

    Votes: 0 0,0%
  • Εξωτερικό

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .

Hristos

Concorde-Class-Member
Εγγραφή
22/11/2002
Μηνύματα
1.523
Likes
0
Περιοχή
Karlsruhe / Germany
Website
www.airliners.gr
πόσοι έλληνες του forum είναι από ελλάδα και πόσοι από το εξωτερικό ? (με ενδιαφέρει, επειδή έχουμε φτάσει σχεδόν 1500 member...και πιστεύω ότι τουλαχιστον 80% είναι κάτοικοι τις ελλάδας)

ας κάνω την άρχη: όπως ξέρουνε οι περισσότεροι, είμαι κάτοικος γερμανίας: μένω σε μια μικρή πολη που ονομάζετε Καρλσρούη (περίπου ένα 40λεπτό, από την στουτγκάρδη)

φιλικά
 
eimai kai ego katikos germanias. zo sto Annovero (Hanover) stin boria germania. genithika germania alla zousa merika hronia stin ellada: stin Rodo kai stin Alexandroupoli
 
Μιας και είναι ελληνικο το site, η καλύτερη ερώτηση είναι πόσοι μένουν Ελλάδα και πόσοι εξωτερικό ;)
Ο Alex2 πχ σαν κάτοικος Γερμανιας θα πρεπει να κλικάρει την 2η επιλογη
 
Μιας και είναι ελληνικο το site, η καλύτερη ερώτηση είναι πόσοι μένουν Ελλάδα και πόσοι εξωτερικό
Ο Alex2 πχ σαν κάτοικος Γερμανιας θα πρεπει να κλικάρει την 2η επιλογη

σωστός ;)
 
Στη νότια Αγγλία, στο Portsmouth τα τελευταία 7 χρόνια.
 
48°07'29N 11°32'30O

Χοντρικά κάπου στο Μοναχο (πρέπει να πω που είναι?).. :mrgreen:
 
Στο Bedfordshire (βόρεια του Λονδίνου), εδώ και 10 χρόνια.
 
Και εγώ μένω Γερμανία, σε ένα χωριο έξω από το Αμβούργο. Η γυναικα μου είναι γερμανίδα και έχουμε 2 παιδιά. Αυτά! :)

Panos
 
Εγω μενω τα τελευταια 5 χρονια στη Νυρεμβεργη, στη Γερμανια , βορεια του Μοναχου!
 
Ego eimai apo to Velgio, meno stis vrixelles, ekei genithika, :) apo velgos pateras kai ellinida mitera...
 
Top