ΣΤΗΒ ΛΑΛΑΣ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

al.porto

Business-Class-Member
Εγγραφή
08/10/2007
Μηνύματα
306
Likes
0
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
OAL
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGAV
Αφήστε το άθλιο AIR PANIC και δείτε στο σκαϊ τον Στηβ Λάλα!Ο τύπος είναι φοβερός τον πάω με 1000!Όσο σκέφτομαι τι τράβηξε ο άνθρωπος για ένα λόγο που πολύς κόσμος θεωρεί ξεπερασμένο και μάταιο. Ελπίζω να έχει τύχη αντάξια των υπηρεσιών που προσέφερε με αντάλαγμα να χάσει ό,τι είχε!
 
Χου δε φακ ιζ δις? :shock: Μια εξηγηση για εμας που δεν ξερουμε τι ειναι και τι προσεφερε?
 
ΚΥΠατζής που έκλεβε πληροφορίες υπέρ της Ελλάδας από την Αμερικανική πρεσβεία στην Αθήνα.

Αποκαλύφθηκε κατά λάθος και μαλ...δώς από άτομο της Υπηρεσίας που μίλησε σε Αμερικάνους. Τον τσίμπησαν και μια και δεν είχε Guadanamo τότε του έριξαν 14 χρόνια φυλακή μπας και βάλει μυαλό.

Το τι πρόσφερε δεν μπορούμε να το ξέρουμε, αλλά όλοι οι κατάσκοποι κάτι προσφέρουν στην πατρίδα τους.
 
Και γιατι πρεπει να του ανοιξουμε τοπικ? :?
 
Αυτό ούτε εγώ το κατάλαβα αλλά μιας και ρώτησες είπα να σου απαντήσω.
 
Ο Σταύρος Λαλας είναι Πατριώτης. Ενώ είχα υποχρεώσεις χθές βράδυ τις ανέβαλα για να δώ την εκπομπή, ήθελα να βεβαιωθώ ότι αυτός ο άνθρωπος είναι αληθινός. Είχα ακούσει γι’ατόν άλλα δεν γνώριζα όλη την ιστορία. Πέρασε πάρα πολλά, και ομως λέει οτι θα το ξανάκανε, και αυτο είναι που με θλήβει αλλά μου εμπνέει και θαυμασμό. Με θλήβει διότι ξέρω ότι τον πουλίσανε οι κυβερνίσεις (αρχικά η ΝΔ, και ύστερα το ΠΑΣΟΚ) και τον αφήσανε στην τύχη του, και αυτόν και την οικογένεια του, τον θαυμάζω γιατή ξέρω ότι ανθρωποι σαν το Λαλα δεν υπάρχουν.

Ο Σταύρος Λάλασ πάντα λέει ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΔΑ, εγω λέω ΖΗΤΩ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΛΑΣ. Ο θεός να το εχει καλα και να του δήνει δυναμη.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top