Έχετε ταξιδέψει ποτέ με διάσημους?

manos_p

First-Class-Member
Εγγραφή
24/06/2007
Μηνύματα
907
Likes
1
Έχετε ταξιδέψει ποτέ με διάσημους?
 
Μάλλον αυτοί έχουν ταξιδέψει με εμάς. :twisted:

Δεν είμαι από αυτούς που αναγνωρίζουν εύκολα γνωστά πρόσωπα της TV, πολιτικής, αθλητισμού κλπ. Έχει τύχει να μου λένε φίλοι μου "εκεί είναι ο τάδε" και να απαντάω "ποιος ρε παιδιά; πού είναι;" :D

Anyway, κάποτε είχα ταξιδέψει με την Εθνική ποδοσφαίρου αλλά πολύ πριν πάρει το Euro.
 
Με τον Προεδρο του ΠΑΟ στο Μπασκετ , τον Γιαννακοπουλο απο Ζυριχη με SWISS , και ειχαμε κανει και μια καλη συζητηση μονοι μας στην Business για το θεμα του γηπεδου (για οσους δεν καταλαβαν , ειμαι ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΑΡΑ :D )
 
Εγώ πάλι έχω πετύχει σε πτήση τον Ζουράρι, αλλά στην δουλειά έχω πετύχει πολύ πράμα! :)
Εθνικές μπάσκετ και ποδοσφαίρου, τραγουδιστές έλληνες και ξένους, ηθοποιούς, τηλεπαρουσιαστές, πολιτικούς :evil: και άλλους πολλούς...
 
Χμ... δεν πιανεται για 'διασημος' με τη σημασια της λεξης... Μια φορα ο Κατμαν (Κατελης κατα κοσμον) καθοταν καπου 4-5 θεσεις πιο πισω απο μενα σε πτηση HER - ATH. Απο κει κ περα ολο κ καποιος βουλευτης ή πολιτικος βρισκεται στη business class στις διαφορες πτησεις. Ειναι θεμα μονο να τον ανακαλυψει κανεις ... χεχε!
 
Γιατί παρακαλώ δεν πιάνεται ο κάτμαν; Τον είχα δει μια φορά και ο ''κακομοίρης'' προσπαθούσε να χωρέσει στο κάθισμα! Το πολύ γέλιο όμως είχε πέσει με τον ''Βας - Βας'' ο οποίος ήθελε να πουλήσει αυτόγραφα (2 € το κομμάτι παρακαλώ) σε επιβάτες, πλήρωμα και προσωπικό εδάφους :D . Όσο για τους πολιτικούς τους καταλαβαίνεις τις περισσότερες φορές γιατί τουλάχιστον στην ΟΑ καθυστερούν την πτήση κανά τέταρτο :?
 
Τον Αύγουστο 2007 με τον Θεοφάνη Γκέκα σε πτήση από Θεσσαλονίκη προς Ντίσελντορφ. Πήγαινε στο Λεβερκούζεν μετά από παιχνίδι (φιλικό) της Εθνικής στην συμπρωτεύουσα.

Μήπως το έχουμε ήδη το θέμα; Κάτι θυμάμαι αλλά δεν βρήκα κάτι...
 
Με τον Ρουβα τον Αυγουστο ανεβηκαμε παρεα Κερκυρα (αξιοπρεπεστατος). Οπως ειπε και ο al.porto στη δουλεια, καθε καρυδιας καρυδι. Απο συμπεριφορα οι χειροτεροι ειναι οι αθλητες (ομαδες κλπ) και οι πολιτικοι...
 
Σε πτήση ΑTH-MAN ήταν ο Στέλιος Γιαννακόπουλος. Σε πτήση VCE-LGW την Karol Thatcher, σε πτήση LGW-GVA το μεγάλο αστέρι του βρετανικού κινηματογράφου Judi Dench, και σε πτήση LGW-OLB την Diana Ross, που παρ'όλες τις φήμες που την θέλουν να προκαλεί προβλήματα σε πληρώματα ήταν πραγματική κυρια!

OA277
 
Με τον Καρατζαφέρη, 4 μέρες πριν τις εκλογές που μας πέρασαν, σε πτήση Αθήνα-Ηράκλειο. Αφού μας καθυστέρησε 15-20 λεπτάκια, κάθησε στην τελευταία θέση του Αταριού (για να βγει πρώτος βεβαίως), τον πήρε ο ύπνος πριν απογειωθούμε (πρωινή πτήση γαρ), έχασε τα μπουγάτσα τσιπς (που τα καβάτζωσα εγώ) και ξύπνησε στην ομολογουμένως rough προσγείωση στο HER.
 
Top