Τροκτικό

vassdel

V.I.P.-Class-Member
Εγγραφή
25/01/2009
Μηνύματα
1.197
Likes
4
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGEL
Ζούγκλες, τροκτικά και άλλες συναφείς αηδίες.
Για την ζούγκλα το ήξερα, τώρα το επιβεβαίωσα και στο τροκτικό:
Στη σελίδα του :arrow: _troktiko.blogspot.com/2009/08/blog-post_3533
Με τίτλο :arrow: "Μάχη" Ελληνικού πολεμικού αεροσκάφους με Τούρκικο στην Σάμο,
αναφέρει κάποιες αρλούμπες με κυριότερη όμως την
:arrow: Πριν από μια ώρα στις 10 το πρωί.... ενώ από κάτω γράφει:
:arrow: Αναρτήθηκε από _troktiko στις 8:33 πμ
Έλεος με τους κάφρους. Υπάρχει τρόπος να γίνουν ban αυτές οι σελίδες από το pc μου και να μην ανοίγουν ούτε κατά λάθος?
 
Καλημερουδια...

Σε ξυνεται και σενα να στο διαγραψουνε το ποστ (εδω διεγραψαν το δικο μου που ειχε συνδυασμο λινκ απο τρωκτικο και ΣιΕνΕν για ενα αεροπλανο της Ηπειρωτικης, στην πτηση απο Ριο για Τεξας..)

Καλα να παθεις με το τρωκτικο, αφου απο χθες δεν εβαλες μυαλο.. μουαχα Εγω το διαβαζω μονο στα νταουν μου γιατι ξερω οτι σιγουρα θα με ανεβασει την πιεση.. λολ
 
Χεχεχε, δεν μπράζ.
Απλά κοιτούσα σελίδες, είδα για ακόμη μια φορά πόσο π@π@ρες είναι και το πόσταρα :D Να βλέπουν και οι νεότεροι...
Τώρα αν πάει σκουπίδια, ε, δεν πεθαίνουμε κιόλας. Δεν είναι και κάνα απαύγασμα ώριμης σκέψης και συγκέντρωσης. 3 γραμμές έγραψα σπαταλώντας 30 δευτερόλεπτα χρόνου....
Και την ώρα που σπαταλούσα άλλα 30 δεύτερα να γράψω αυτήν την απάντηση, μου δόθηκε και απαίτηση αεροδιακομιδής για Τήλο, οπότε πάω βολτούλα :mrgreen:
Αναμείνατε φωτό κινητού από την προσέγγιση, αν και δε λέει κ τπτ το ελικοδρόμιο του νησιού, ανάμεσα σε κάτι ξερόλοφους είναι...


EDIT 12:20
Άμα πω ότι ξέχασα να τραβήξω φωτό και βίντεο, είμαι για κράξιμο? Καλοκαιράκι, νομίζω δικαιολογούμαι.
/Τέλος το offtopic
 
Ωραία βολτίτσα Βασίλη :cool: ...
Πάντως στο νησί που αναφέρεις πρέπει να παίρνεις pre-cautionery meassures αφού μαζεύει πλέον πολλούς "περίεργους" :mrgreen:

Για το τροκτικό, την περασμένη εβδομάδα τον είχε αφιέρωμα (μάλλον επανάληψη θα ήταν) ο Θεοδωράκης και ο τυπάς μου έκανε την χείριστη εντύπωση... Αιώνιο φοιτητή Λενινοτροτστκιστή :cool: ένα πράγμα...

ΥΓ
Ελπίζω η διακομιδή να πήγε καλά και να σώσατε ακόμα έναν συνάνθρωπο :great: :great: :great: ...
 
Μιά χαρά πήγε και επειδή δεν μ αρέσει να μην τηρώ τις υποσχέσεις μου, σήμερα που ξαναπήγα τράβηξα σε βίντεο την προσέγγιση στο Ε/Δ του νησιού, αλλά δεν μπορώ να την ανεβάσω ακόμα. Εδώ στα κάτεργα της Ρόδου, οι εγκαταστάσεις και ο εξοπλισμός είναι περιορισμένες. Θα πρέπει να γυρίσω στα πάτρια εδάφη και να το ποστάρω.
Τέλος το οφφτόπικ, πολύ αξία στο τρωκτικό δίνουμε :mrgreen:
 
Top