Τι θα ήθελα να δω στο 11aviation store.

WingedWolf

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
18/03/2007
Μηνύματα
10
Likes
0
Με τα χαράς ανακάλυψα το 11aviation και είδα την μεγάλη ποικιλία του σε αεροπορικά είδη!!
Επειδή ασχολούμαι με το Flight sim θα ήθελα να προτείνω μερικά είδη που θα μπορούσατε να εισάγετε Ελλάδα!Αρχίζω λοιπών με τα εξής add on για το MSFS.Αρχικά θα μπορούσατε να φέρετε το Microsoft Flight Simulator X.Επίσης κάποια addon ,από την
JustFlight :
A340 Professional
Dash 8-300 Professional
Aerosoft :
Digital Aviation Dornier Do-27
Katana DA-20
Airbus Holiday Destinations
Επισης θα μπορυσατε να φερετε και combat Flight Sim οπως το Falcon 4 Allied Force ή το Lock On και το patch του Flaming Cliffs
Αυτά τα ολίγα :D ...Πήρα το θάρος να προτείνω τα παραπάνω βλέποντας και μέσα από το περιοδικό αλλά και από τις συνεχής ανανέωσής του υλικού στο online store...άντε και περιμένω και κάτι patch της Π.Α απο το online store!!
 
Εγώ θα ήθελα όχι τί να δω στο 11aviation store αλλά πού να το δω.Ας γίνει ένα κατάστημα στη Θεσσαλονίκη
 
ευχαριτούμε για την βοήθεια,

πίστεψε με θα μερινμήσουμε άμεσσα. Προσπαθούμε να φέρουμε ότι υπάρχει.

Από όσα έγραψες έχουμε μόνο το DA-20 έχουμε :oops:
http://11aviation.com/osCommerce/produc ... ts_id=1469

ELT
 
Θα ήθελα πολύ αν δω αντικείμενα αγοράς για αεροσυνοδούς και διάφορα άλλα ιδιαίτερα της Ολυμπιακής πριν γίνουν παρελθόν...
 
Εγω μαζευω μινιατουρες 1 500 της HERPA.....
Θα χαρομουν να αγοραζω απο εκει τις μινιατουρες μου απο το μαγαζι,μιας και εχω και εκπτωση αφου ειμαι συνδρομιτης στο RBF,και οχι να τα αγοραζω απο το e bay..αν υπαρχουν μινιατουρες ασ μου γραψει εδω ή και πμ για να δω...επισης 8ελω να ξερω αν μπορω να παραγκειλω καποια αεροπλανακια καθως διαθετω αρκετα μεγαλη συλλογη.
 
Eγώ έχω στείλει ένα mail για κάτι κάρτες (μαζεύω μόνο postcards από αεροδρόμια) και αναμένω απάντηση.Μήπως ξέρει κανείς εάν το 11aviation store λειτουργει τον Αυγουστο η όχι?
Ευχαριστώ εκ τών προτέρων.
 
Top