Αεροπορικά μπλουζάκια!!! Φανταστείτε...

air_boy

Economy-Class-Member
Εγγραφή
21/09/2006
Μηνύματα
185
Likes
1
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Aλεξανρούπολη
Λοιπόν έχω να κάνω μια πρόταση!

Όποτε κάνω το hobby(plane spotting) μου σε κάποιο αεροδρόμιο! Πχ. LGAV, LGAL

Όλοι(οι γύρω) μου με κοιτάνε με μισό μάτι! Αισθάνομαι σαν να σκέφτονται «μα καλά από τρελοκομείο ξέφυγε αυτός»? «Τι κάνει τώρα αυτός??» Και διάφορα τέτοια!

Λοιπόν θέλω να προτείνω λοιπόν στο περιοδικό να κάνει κάποιες μπλούζες(κοντομάνικες ή anything)! Οι οποίες θα είναι σαν αυτές που κυκλοφορούν με διάφορες στάμπες και όλα αυτά! Όμως αντί να γράφουν ξέρω ‘γω Sexy Girl και όλες αυτές τις κοτσάνες! Να γράφει πχ. Plane Spotter, Aviation Enthusiast ή οτιδήποτε τέτοιο! Ξέρεται πιστεύω ότι θα κάνει μεγάλη επιτυχία μια τέτοια ιδέα! Πχ θα μπορεί να έχει και διάφορες εικόνες και τέτοια διάφορα! Με λίγη φαντασία μπορεί να γίνει πιστεύω πολύ καλή δουλειά!

Περιμένω σχόλια! Α και μην ξεχάσω! Θα ήταν ακόμη καλύτερο αυτή την μπλούζα να την πουλάνε σε διάφορα επιλεγμένα καταστήματα! Όπως κέντρα τύπου… και διάφορα τέτοια! Έτσι θα ήταν πολύ ποιο προσιτά στο κοινό!

Σας χαιρετώ και ελπίζω να δω την επιθυμία μου να υλοποιείται! :cool:
 
Έχω ετοιμάσει κάποια πραγματάκια πριν κάμποσο καιρό, όχι τίποτα εξωφρενικό, αλλα με.. νόημα! ;) Απλά.. Να πάω και να τυπώσω μονο για μένα δε λέει, θα μου βγει κούκος κι αηδόνι...
 
Κούκος Αηδόνι...
Στο κέτρο τουλάχιστον με 20-25 Ευρώ κάνεις άνετα ένα πολύ αξιοπρεπές μπλουζάκι... Δεν νομίζω πως είναι τόσο ακριβά
 
marioskef":6p3m68vo said:
Κούκος Αηδόνι...
Στο κέτρο τουλάχιστον με 20-25 Ευρώ κάνεις άνετα ένα πολύ αξιοπρεπές μπλουζάκι... Δεν νομίζω πως είναι τόσο ακριβά

Μένω στην Ελλάδα? :p
 
Excuse me...
Ηταν μια παράληψη
 
εκτός απο στάμπα μπόρει κάποιος να το ράψει (πολύ καλύτερη ποιότητα) μια ματιά στο http://www.rapsto.gr
 
Να το πειτε, μονο, και στους υποψηφιους τρομοκρατες, ωστε να φορουν κ αυτοι τετοια κ να ξεκαρφωνονται.
 
air_boy":28jc2oud said:
Όποτε κάνω το hobby(plane spotting) μου σε κάποιο αεροδρόμιο! Πχ. LGAV, LGAL

Όλοι(οι γύρω) μου με κοιτάνε με μισό μάτι! Αισθάνομαι σαν να σκέφτονται «μα καλά από τρελοκομείο ξέφυγε αυτός»? «Τι κάνει τώρα αυτός??» Και διάφορα τέτοια!


Οι εποχές που αναφέρεις έχουν περάσει ανεπιστρεπτί. Η διάδοση του χόμπι έχει γίνει και γίνεται με γιγαντιώδεις ρυθμούς! Μην τους κάνεις τη χάρη! Δώστους να καταλάβουν! Αν σε κοιτάνε με μισό μάτι, εσύ κοίτα τους με το εν τέταρτο! Έρχονται καλύτερες μέρες...
 
Επειδή το πρακτορείο ειδήσεων που δουλεύω είναι και διαφημιστικό γραφείο, έχουμε κάνει πολλά διαφηστικά μπλουζάκια με οτι μπορείται να φανταστείται επάνω. Εύκολο είναι αλλα όσο περισότερα τόσο καλύτερη και η τιμή. Μπορώ να ρωτήσω πόσο κάνουν μια Α ποσότητα και θα ενημερώσω. Εννοείται οτι συμπεριλαμβάνεται και η μακέτα μέσα που θα την κάνουν οι γραφίστες μας.
 
Top