Στατιστικά για τις πτήσεις σας

  • Thread starter Neki
  • Ημερομηνία δημιουργίας

Neki

Low-Cost-Class-Member
Εγγραφή
01/04/2004
Μηνύματα
26
Likes
0
Περιοχή
Frankfurt
Geia sas,

extes ida sto airliners.de akolouthh selida

http://www.flugstatistik.de

Edo borei o kathenas sas na dosei ta stoixeia ton ptiseon tou opos pia eteria,typos aeroskafous, regs ktl. me apotelesma mia polu endiaferousa satistikh

Edo i dikh mou me tis ptiseis ton teleuteon 8 xronon



Distixos i selida ine sta germanika...

Ego prosopika ime polu enthusiasmenos me auti tin site, euxome na aresei ke se merikous apo esas :D
 
Και δυστυχώς κάνει και ένα φοβερό λάθος. Δεν υπολογίζει τη διαφορά ώρας ανάμεσα στα δύο σημεία και σου δίνει το Αθηνα-Λονδίνο αντί για 4 ωρες, στις 2 ωρες... (στην περίπτωση που δώσεις τοπικές ώρες αναχώρησης-αφιξης
 
Βέβαια απότι είδα μπορείς να αλλάξεις της διάρκεια πτήσης στο 2ο βήμα.

Επίσης έχει τα Χανιά αλλά δεν έχει την Κεφαλονιά :evil: Γιατί να χάνω εγώ....μίλια :?: ;)

Η στατιστική πάντως είναι καλούλα... 1,5 μέρες του 2005 πετούσα :D όπως και ο χάρτης με τις πτήσεις
 
Να και το δικό μου...

 
Ke se mena elipe to AXD. Me mia email sto

info@flugstatistik.de

prostithike amesa.

H ora ptiseis upologizete ke automatos ean

-den doseis ora anaxorhshs-afikshs
-an doseis mono ora anaxorhshs
 
anyperblito site, alla mexri na ta kataxwriseis ola...

brb soon!!!
 
Πολύ καλό site. Εγώ δεν καταχωρώ ώρες αναχώρησης/άφιξης και προσθέτει διάρκεια πτήσης μόνο του, η οποία φαίνεται ok! Βέβαια λείπουν αρκετά μικρά ελληνικά αεροδρόμια (στυλ IOA, KZI, KSO κτλ.), οπότε χάνουμε πολύτιμα μίλια και ώρες!! :shock: :rolleyes:
 
xristos":2u54o205 said:
Πολύ καλό site. Εγώ δεν καταχωρώ ώρες αναχώρησης/άφιξης και προσθέτει διάρκεια πτήσης μόνο του, η οποία φαίνεται ok! Βέβαια λείπουν αρκετά μικρά ελληνικά αεροδρόμια (στυλ IOA, KZI, KSO κτλ.), οπότε χάνουμε πολύτιμα μίλια και ώρες!! :shock: :rolleyes:

Εγώ καταχωρώ απλά ώρα αναχώρησης και μετά υπολογίζει μόνο του όντως. Όπως είπε ο Neki.

Για τα ελληνικά αεροδρόμια, όπως ξανα-είπε ο Neki, άμα στείλεις ένα mail στο info@... το προσθέτουν σε πολύ λίγο χρόνο...

@alexander : Έτσι φτιάχνονται τα μίλια και οι καριέρες... Εγώ προσωπικά σταμάτησα στο 2004
 
Μολις αρχισα να καταχωρω τις πτησεις μου μιας και τις εχω ολες απο το 1980 καταχωρημενες σε excel αρχειο. Αρα θα μου παρει καποιες μερες :oops: !
Κριμα τετοιο site να ειναι μονο στα γερμανικα. Εχω τρελαθει να κανω copy-paste στο systran του ΟΤΕ για να βγαλω ακρη :mad: !

υ.γ. Αμα του στειλω mail να προσθεσει στα αεροδρομια το Λεχαιο :oops: , λετε να με βρισει πολυ? :D
 
GP707":321naq5q said:
Μολις αρχισα να καταχωρω τις πτησεις μου μιας και τις εχω ολες απο το 1980 καταχωρημενες σε excel αρχειο. Αρα θα μου παρει καποιες μερες :oops: !
Κριμα τετοιο site να ειναι μονο στα γερμανικα. Εχω τρελαθει να κανω copy-paste στο systran του ΟΤΕ για να βγαλω ακρη :mad: !

υ.γ. Αμα του στειλω mail να προσθεσει στα αεροδρομια το Λεχαιο :oops: , λετε να με βρισει πολυ? :D

mpes sto altavista.com epelekse translate kai ekei metafrazei olokliro site xoris copy paste...
aki sorry gia to off topic alla mia xeira voitheias thelo na doso ;)
 
Top