Online αεροπορικά παιχνίδια

  • Thread starter fotis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Airline Manager Facebook

Γεια σας συμφουριτες :D

Ανοιξα αυτο το τοπικ για να μαθω αν κανεις απο εσας ασχολειται με το προγραμμα αυτο και τι εντυπωσεις εχει
 
Re: Airline Manager Facebook

Ασχολούμαστε αρκετοί Φίλε Πέτρο...
Μερικοί μάλιστα κάνουν μέσα από το ΑΜ τα...όνειρά τους πραγματικότητα.... ( ξέρεις, Ουρανοί γεμάτοι B744 κτλ !!! )

Με όλες τις παραδοχές που έχει το παιχνίδι, και λόγω της σχετικής γρήγορης -εικονικής- ανταπόκρισης του συστήματος, αποκτά αρκετό ενδιαφέρον και καταντά και σε κάποιο βαθμό εθιστικό.

Θα σύστηνα να διαβάσεις ΟΛΑ τα ερωτήματα και ΟΛΕΣ τις οδηγίες στ ξεκίνημα για να καταφέρεις ακόμη και να εφαρμόσεις στρατηγικές από την αρχή...

:arrow: Επίσης, θα σύστηνα να αρχίσεις μετά την Πρωτοχρονιά... (Η παρατήρηση είναι σοβαρή... στην αρχή χρειάζεσαι πολλούς κύκλους και πτήσεις λόγω μικρού μεγέθους εταιρείας, και πρέπει να ασχολείσαι λίγο πιο πολύ... αν το κάνεις αυτές τις μέρες, εκτιμώ ότι την πίτα θα τη φας στο λαπτοπ !!!

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ.
 
Re: Airline Manager Facebook

dragonflyer":1a5uw9c6 said:
Μερικοί μάλιστα κάνουν μέσα από το ΑΜ τα...όνειρά τους πραγματικότητα.... ( ξέρεις, Ουρανοί γεμάτοι B744 κτλ !!! ).

ΓΙΑΤΙ,ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ? :p

SX-Petros,το συνιστω κι εγω. Ειναι κολλημα, απλα οπως σου ειπε κι ο Πανος απο πανω ( :) ) στην αρχη θελει δουλεια για να "αναπτυχθεις".
 
Re: Airline Manager Facebook

Αν καταλαβα καλα αυτο είναι στο φατσοβιβλιο , ( το εχω απορριψει τελικα αυτο το "καλουδι" :mrgreen: ) να ρωτησω ομως , ξερει κανενας κατι αντιστοιχο η στο περιπου, να κυκλοφορει σαν μαναger game για pc ?

Συγνωμη που μπηκα σφηνα φιλε Πετρο και "διαστρεβλωνω " λιγο το θεμα σου. ( αν καποιος είναι καλος ανθρωπος και τον εχει αγγιξει το πνευμα των Χριστουγεννων ας στειλει πμ. αν θελετε να μιλησετε αποκλειστικα γ' αυτο εδω :mrgreen: )
 
Re: Airline Manager Facebook

Για ποιο λογο ζητας συγνωμη???
Εδω μια παρεα ειμαστε και για αυτο ανοιξα και το τοπικ :D
Απλα ειναι φανταστικο σαν προγραμμα και μακαρι να το δουμε στα τοπς
 
Re: Airline Manager Facebook

Το τελευταίο 5μηνο με απασχολεί το Airlinesim...

Αξιόλογο, real time αλλά και με συνδρομή. Ωστόσο, έχει 1 week free trial ή κάτι τέτοιο για να το τσεκάρεις...
 
Re: Airline Manager

Ενταξει ειμαι λιγο οφφ γιατι δεν ειναι στο facebook αλλα ειναι αρκετα καλο και free. Airline Empires οσοι εχουν το κουραγιο ας δουνε και την public beta. Δεν εχω αποψη για το παιχνιδι στο facebook αλλα αυτο μου εχει φαει αρκετες ωρες.
 
Top