Θα έχουμε Κουίζ φέτος μαμά;

  • Thread starter gonso
  • Ημερομηνία δημιουργίας

gonso

Concorde-Class-Member
Εγγραφή
23/04/2005
Μηνύματα
1.577
Likes
130
Περιοχή
52N00W
Αγαπητοί φίλοι γειά σας.

Βολιδοσκοπώ το κατά πόσο θα ενδιέφερε κάποιους/ες να πάρουν μέρος στο φετινό Χριστουγγενιάτικο Κουίζ του φόρουμ.

Αν έχετε την ειλικρινή πρόθεση να συμμετάσχετε (έστω και απαντώντας σε κάποιες ερωτήσεις), ποστάρετε εδώ. Δεν σημαίνει ότι σώνει και καλά θα συμμετάσχετε, απλά ότι θα προσπαθήσετε να συμμετάσχετε.

Αν το ενδιαφέρον είναι τόσο όσο θα επιθυμούσα για να μπώ στον κόπο, θα έχουμε και φέτος κουίζ. Αν όχι, θα κάνουμε ...διάλειμμα φέτος!

Gonso
 
Φέτος πιστεύω ότι θα έχω το χρόνο να συμμετάσχω οπότε, count me in.
 
Δώσε πόνο.
 
Μέσα και γω ! :banana:
 
Αν και δεν θα έχω πολύ χρόνο λίγο λιώσιμο παντα βοηθάει, οπότε είμαι μέσα!!!
 
Μπορείτε επίσης να κάνετε και προτάσεις. Πχ:
"Θα έπαιρνα μέρος αν το κουίζ......"

(Απαντήσεις του στύλ: "θα έπαιρνα μέρος αν το κουίζ είχε έπαθλο ένα Σαββατοκύριακο στη Βυτίνα" δεν βοηθούν!)
 
gonso απαγορεύεται το τρολλινγκ απο τα t&c του φόρουμ :p ΣΚ στην Βυτίνα δύσκολο, αλλά ένα email στην Aegean μπορεί να έχει καλύτερα αποτελέσματα :cool:

Το κουίζ αυτό, είναι σαν τις διαφημίσεις του jumbo, σού υπενθυμίζει ότι έρχονται τα Χριστούγεννα. Από μεριάς μου μπορώ να συνεισφέρω 1-2 έπαθλα εκ Τουλούζης όπως τα περσινά (μπαγιάτικα δηλαδή), αν βέβαια οι αποδέκτες δεν είναι οι ίδιοι - και φυσικά την συμμετοχή μου.
 
gonso":2uzd4m0o said:
...
(Απαντήσεις του στύλ: "θα έπαιρνα μέρος αν το κουίζ είχε έπαθλο ένα Σαββατοκύριακο στη Βυτίνα" δεν βοηθούν!)
Σωστά, η Βυτίνα δεν έχει αεροδρόμιο.

Δηλώνω συμμετοχή για φέτος. Δώσε κουίζ.
 
Top