Νέα 3 φωτογραφικά λευκώματα για το Ελληνικό

  • Thread starter GP707
  • Ημερομηνία δημιουργίας

GP707

Moderator
Staff member
Εγγραφή
04/05/2004
Μηνύματα
6.590
Likes
2.769
Περιοχή
LGAT, East Terminal
Website
www.flickr.com
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
AOA
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGAT
Ο Βρετανός spotter και εργαζόμενος στο Heathrow Chris Dodgett σε συνεργασία με 2 παλιούς Έλληνες spotters (εκ των οποίων ο ένας είμαι κι εγώ και ο άλλος το μέλος Savas) έβγαλε 3 φωτογραφικά Λευκώματα αφιερωμένα στο αεροδρόμιο του Ελληνικού. Το πρώτο έχει θέμα τις ξένες passenger αεροπορικές εταιρίες, το δεύτερο military, VIP & cargo και το τρίτο τις Ελληνικές εταιρίες

Και τα τρία είναι με σκληρό εξώφυλλο και εξ ολοκλήρου illustration και έγχρωμα, σε πραγματικά πολύ προσεγμένη εκτύπωση. Το 3ο λεύκωμα έχει πάνω από 500 φωτογραφίες, το πρώτο πάνω από 150.

Πραγματικά έπεσε πολύ ψάξιμο και δουλειά στα αρνητικά και τα slides μου για να το κάνουμε όσο πιο πλήρες γινόταν. Θεωρώ ότι είναι ένα αφιέρωμα που σαφώς και έλειπε, είναι μια πραγματικά πολύ καλή δουλειά και είμαι πολύ χαρούμενος που μου ζητήθηκε και συμμετείχα με αρκετές εκατοντάδες φωτογραφίες.

Ως τώρα οι τιμές είναι οι εξής: Για το δεύτερο 35€ και για το τρίτο 33€ συν 5€ ταχυδρομικά. Το πρώτο θα είναι έτοιμο σύντομα και θα ενημερώσω. Αν κάποιος θέλει να τα αποκτήσει παρακαλώ να μου στείλει πμ για να τον φέρω σε επαφή κατευθείαν με τον Chris.

Σημειωτέον ότι δεν έχω κανένα κέρδος από τις πωλήσεις και ότι δουλειά έκανα και ότι έστειλα τα έκανα αφιλοκερδώς (καθώς και ο Savas).

Συνημμένα είναι τα εξώφυλλα και οπισθόφυλλα των τευχών 1 & 3
 

Attachments

  • IMG_2472.jpg
    IMG_2472.jpg
    199,1 KB · Προβολές: 1.438
  • IMG_2473.jpg
    IMG_2473.jpg
    168,9 KB · Προβολές: 1.438
  • IMG_2474.jpg
    IMG_2474.jpg
    189,5 KB · Προβολές: 1.438
  • IMG_2475.jpg
    IMG_2475.jpg
    2,4 MB · Προβολές: 1.438
Top