to Hangar tis Aeroploias sto Elliniko

  • Thread starter Anonymous
  • Ημερομηνία δημιουργίας
καλά ρε γάτε αφού το λέει οτι εκεί έγινε ξιφασκία....μετά τους ολυμπιακούς δεν ξέρω τι θα γίνει..δίπλα το μεγάλο είναι μπάσκετ και handball .......θα μείνει..θα είναι το σπίτι της εθνικής μπάσκετ..........όχι δεν είναι της αεροπλοιας..της αεροπλοιας είναι πεεεεεεεεεεεεεερα (νομίζω )
 
MONO ΞΙΦΑΣΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αυτό το μικρό ...άσε που εσωτερικά είναι χωρισμένο στη μέση σε 2 halls...το μεγάλο για τα προκριματικά και το μικρό για τα τελικά...........Ειλικρινά δεν έχω ιδέα τι θα γίνει
 
AEROPORIAS


se ayto mono ksifaskia kai sto dipla mpasket kai handball
 
¨ολα θα μείνουν μην αγχώνεσαι!!!!!!!!!! Όλα γιατί είναι μόνιμες εγκαταστάσεις και μάλιστα οι καλύτερες στο είδος τους παγκοσμίος (Χόκει επι χόρτου και κέντρο ιστιοπλοιας,κέντρο κανοε καγιακ σλαλομ) και οι καλύτερες στην ευρώπη (μπειζμπολ) ......Δίαβασε λίγο και παλαιότερα threads περί ελληνικού να δεις ότι αρκετά μέλη-προδότες του φόρουμ το επισκεύτηκαν και μάλιστα τους άρεσε πολύ ο χώρος (και εμένα !! ) και είναι ενα ωραιότατο αθλητικό πάρκο!
 
ola tha meinoun, ennowntas panta ta xtista, giati toulaxiston sto hokey kai sto baseball oi mises kerkides itan ksylines kai fysika meta tous paraolympiakous tha ksylwthoun
 
Nai re paidia,OK,alla mporei kapoios na mou lysei mia aporia?
Ti xrhsimothta exei stin Ellada ena ghpedo baseball/hockey/badminton/softball klp??? Giati min mou peite oti yparxei epaggelmatiko baseball/hockey/badminton/softball stin xwra mas... Den 8a htan kalytero na ta kshlwnan teleiws kai na ginei ena aksioprepes ghpedo podosfairou i 5x5 i basket (i ola mazi...) anoixto ston kosmo,wste na pigainei o ka8enas kai na pernaei tin wra tou? Den kserw gia esas (alla mallon etsi 8a einai),alla egw pitsirikas pigaina stin alana me tin palioparea kai paizame bakoterma...Simera oi pitsirikades den nomizw na paizoun ...badminton! Ballitsa re paidia!
 
MALLON AYTA TA GHPEDA THA MEINOYN ETSI.
THA TA FAEI O XRONOS EKTOS KI AN GINEI THAYMA KI ARXISEI KATI NA KINEITE SE AYTA TA SPOR.
 
Top