LGAT news

  • Thread starter GP707
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

GP707

Moderator
Staff member
Εγγραφή
04/05/2004
Μηνύματα
6.590
Likes
2.769
Περιοχή
LGAT, East Terminal
Website
www.flickr.com
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
AOA
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGAT
Επειδη εχουν ανοιχτει αρκετα τοπικς σχετικα με το Ελληνικο και ουσιαστικα περιεχουν την ιδια θεματολογια, ας χρησιμοποιησουμε αυτο το topic για οτι εχει σχεση με το πρωην αεροδρομιο του Ελληνικου (φημες, ανακοινωσεις, εκθεσεις, παρκο κλπ).
Και βεβαια μην επαναλαβουμε τα χιλιοειπωμενα θεματα των προηγουμενων topics. ;)
 
Poy briskontai oi fotografies me tin pirkayia sto dytiko tis Olympiakis ?
H katastrofi einai terastia ?
To ktirio borei na ftiaxtei i paei gia gkremisma ?
Ama xerei kapios as mas pei
 
Περασα και εγω πριν λιγες μερες απο το Δυτικο και ειδα το κτιριο που καηκε, απο εξω δεν δειχνει την ζημια αλλα μεσα ειναι χαλια! ΚΡΙΜΑ! :cry:
 
Tώρα είδα τις φωτογραφίες. Απ'ότι κατάλαβα, "καίγονταν" πολύ γι'αυτό το κτίριο... :evil:
 
"View of exhibition tents (under demolition) inside apron"

tis halane
 
kalispera se olous....egw pedia nomizo oti tis metakinisan pros ton tixo pros ta mesa dld k oti den tis xalane!!!!!!etsi nomizw!!!!!ayto vevea ginete edw k kamposo kero ala xwris na ftiaxnun kati oristiko tulaxiston etsi deixnei!!!!!oso gia to xirisma twn xeroxortwn teleiwse profanos ala xwris na xerume ti skopevun na kanun ekei mesa!!!!
pantos epidi pernaw sinexeia apo kei ama petixo kapion stin VIP porta 8a ton rwtiso k elpizo na xerei kati!!!!!ayta....cu soon!!!!!!!!!!! :)
 
To athens tuning show το Σεπτεμβριο και η Διεθνης έκθεση αυτοκινήτου το Νοεμβριο θα γίνουν στο Ελληνικό
 
Εχω την εντυπωση οτι σε καθαρα αεροπορικο τοπικ οπως αυτο των αεροδρομιων, εχουμε ασχοληθει υπερβολικα με το αν χαλανε ή δεν χαλανε τις εγκαταστασεις των εκθεσεων ή αν κοβουν τα χορταρια κλπ. Αυτου του ειδους τα ποστ δεν ενημερωνουν κανεναν και για τιποτα. Αν πχ πηγε ενα συνεργειο και αποψιλωσε τα χορταρια, και τι εγινε? Καθε φορα που θα κουνιεται φυλλο στο Ελληνικο πρεπει να το παραθετουμε? Εγω περναω πολλες φορες την ημερα απο εκει και δεν μου κανει τιποτα εντυπωση απο τις αλλαγες. Οι εκθεσεις και τα show συνεχιζονται κανονικα και το αν γκρεμιζουν ενα μερος των εγκαταστασεων ή τα μετακινουν πιο δω ή πιο κει, ή χτιζουν κατι παραπανω, ή φυτευουν λουλουδια, ή βαζουν και βγαζουν κερκιδες, ή κοβουν χορτα δεν νομιζω οτι ειναι αξιο προσοχης και ουτε αξιο να γραφεται το παραμικρο στο φορουμ.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top