Μέλη που αποβάλονται από τις συζητήσεις!

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Akis

Administrator
Staff member
Εγγραφή
22/11/2002
Μηνύματα
5.138
Likes
391
Περιοχή
Dortmund
Website
www.airliners.gr
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
ANA
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
EDLW
Το μέλος phantomas αποβάλλεται για 14 ημέρες (έως 17/11/04) από τις συζητήσεις του φόρουμ μετά από μη συμμόρφωση του με τους όρους του φόρουμ και τις παρατηρήσεις μου.
 
Το μέλος el-greco αποβάλλεται για 10 ημέρες από τις συζητήσεις του φόρουμ (έως και 20/1/05) μετά από μη συμμόρφωση του με τους όρους του φόρουμ και τις παρατηρήσεις μου.

:arrow: https://www.airliners.gr/community/viewt ... 3725#23725
 
Δεύτερη αποβολή για το μέλος el-greco. Αποβάλλεται για 2 εβδομάδες από τις συζητήσεις του φόρουμ (έως 17/2/2005).
 
Το μέλος THEMISαποβάλλεται για 10 ημέρες από τις συζητήσεις του φόρουμ (έως και 28/2/05) μετά από μη συμμόρφωση του με τους όρους του φόρουμ.
 
Το μέλος "no frills" αποβάλλεται για 2 εβδομάδες (έως 29/6/05) από το forum μετά από μη συμμόρφωση του με τους όρους του φόρουμ.
 
Το μέλος AiR_MaNiAc αποβάλλεται από τις συζητήσεις του φόρουμ μετά από μη συμμόρφωση του με τους όρους του φόρουμ και τις παρατηρήσεις μου.
 
Το μέλος LGAT αποβάλλεται από τις συζητήσεις του φόρουμ μετά από μη συμμόρφωση του με τους όρους του φόρουμ και τις παρατηρήσεις μου (τόσο δημοσίως όσο και μέσω ΠΜ).
 
Το μέλος RAFAEL-TSIF αποβάλλεται από τις συζητήσεις του φόρουμ. Οι λόγοι:
  • Έκανε εγγραφή με δεύτερο λογαριασμό με το ψευδώνυμο: JONATHA και
  • Χρησιμοποίησε τον νέο αυτό λογαριασμό για να γράψει υβριστικό ποστ προς μέλος του φόρουμ. Το σχετικό ποστ δημοσιεύτηκε την 04.02.2006 και ώρα 20:23:52 (servertime). Το σχετικό ποστ σβήστηκε από τους συντονιστές στις 22:01:13 της ιδίας μέρας και είναι πλέον αποθηκευμένο στα αρχεία του φόρουμ.
 
Το μέλος ellinaras_aetos αποβάλλεται από τις συζητήσεις του φόρουμ μετά από μη συμμόρφωση του με τους όρους του φόρουμ και συγκεκριμένα με την παράγραφο:
  • Συμφωνείτε να μην αναρτάτε μηνύματα με υβριστικό, άσεμνο, πρόστυχο, χυδαίο, συκοφαντικό, απεχθές, απειλητικό, με πορνογραφικό προσανατολισμό ή οποιοδήποτε άλλο περιεχόμενο που υπόκειται στην νομοθετική αρχή ή είναι ψευδής.
 
Το μέλος lefteris17 αποβάλλεται για 14 ημέρες από τις συζητήσεις του φόρουμ μετά από μη συμμόρφωση του με τους όρους του φόρουμ και τις παρατηρήσεις των συντονιστών.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top