Νεο μελος

Savvas

Low-Cost-Class-Member
Εγγραφή
17/09/2006
Μηνύματα
34
Likes
0
Περιοχή
Αθήνα,Καλλιθέα
Γεια σας.Με λενε Σαββα και ειμαι καινουργιος στο forum,ειμαι καλο παιδι και ευχομαι να κανουμε καλη παρεα
 
Καλώς τον Σάββα. (που είναι και καλό παιδί).

Σάββα, για αεροπλάνα μιλάμε εδώ και δεν ψάχνουμε για γαμπρούς ;)

Αστειεύομαι, μην το πάρεις στραβά. Απλά το "καλό παιδί" μου άρεσε και δεν κρατήθηκα.

Enjoy the forum.
 
καλώς όρισες και από μένα ελπίζω να περάσεις καλά
 
Καλως ήρθες.. Υποθέτω οτι σου αρέσει και εσένα η αεροπορία γενικότερα.. έχεις κάποι ενασχόληση με τον τομέα; (αν θες απαντάς.. :p)
 
MerNion":u35cwqp2 said:
Καλως ήρθες.. Υποθέτω οτι σου αρέσει και εσένα η αεροπορία γενικότερα.. έχεις κάποι ενασχόληση με τον τομέα; (αν θες απαντάς.. :p)

δεν θα του αρέσει καθόλου η αεροπορία, σε λάθος φόρουμ μπήκε
 
Απο Σαββα

Αχ απο που να αρχισω.Λατρευω την αεροπορια.Προσπαθω να βαλω μπροστα για PPL απο το νεο ετος.Βεβαια υπαρχει και η επιλογη για υπερελαφρα μιας και βγηκε σχετικος νομος :D :D :D
 
savvas welcome.

και φυσικά να κάνουμε παρέα.

επειδή κρυβόμαστε πίσω από τα πληκτρολόγιά μας, το χόμπι σε αυτή τη χώρα βρίσκεται εκεί που βρίσκεται και όποιου του εξηγείς τι κάνεις στον ελεύθερο χρόνο σου σε κοιτάει σα χάνος.

Δεν είναι η ανάλυση μέσα από φόρουμ αυτό που προάγει το αεροπορικό χόμπι αλλά η δημιουργία και η συντήρηση ανθρώπινων δεσμών, και κατεπέκταση της αεροπορικής οικογένειας.

Καιρός να αλλάξει αυτό! Το ποτάμι δε γυρίζει πίσω! :laola:

Μπορεί να σας φαίνονται "κουλά" όλα αυτά που γράφω, αλλά εγώ τα πιστεύω.. Ευτυχώς υπάρχουν και άλλοι που τα έχουν πιστέψει ;)
 
Γεια σου ρε καλοπαιδο! :cool: :D ("α" εχω βαλει, ετσι?)
Ενα γουελκαμ κ απο εδω. Ελπιζω να ποσταρεις συχνα. Χρειαζομαστε νεο (και πωρωμενο) αιμα εδω μεσα. ;)
 
Καλημερα και απο μενα. Δεν χρειαζονται συστασεις, το ονομα μου το βλεπετε. Σημερα εκανα την πρωτη μου εγγραφη, τωρα συμπληρωνω και το πρωτο μου ποστ, και γενικα ειμαι και ο πρωτος.
Ευχομαι καλες συζητησεις απο την μερια μου. Αντε να γινομαστε πολλοι και καλοι.
Χαιρετω.
 
Καλώς "προσγειώθηκες" στο forum Βασίλη :cool:
 
Top