Αριθμός προσωπικών μηνυμάτων

MerNion

Concorde-Class-Member
Εγγραφή
20/08/2006
Μηνύματα
2.839
Likes
147
Περιοχή
Αθήνα
Website
athensairport.blogspot.com
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
AEE
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGAV
Μια παρακληση που πιστευω οτι δεν ειναι και τοσο επιζημια για τους πόρους του συστηματος.. Μήπως ειναι ευκολο να αυξηθεί ο αριθμός των επιτρεπόμενων αποθηκευμένων εισερχομενων μηνυμάτων από 40 σε 60-70-80;
Ευχαριστω!
 
Θα συμφωνησω. Κραταω πολλα παλια πμ για να θυμαμαι τι εχω κουβεντιασει με κοσμο εδω μεσα, καθως και πληροφοριες χρησιμες που μου εχουν σταλει κατα καιρους.
Μεγαλωστε μας λιγο το κιβωτιακι ρε παιδες! :)
 
Εγώ αποθηκεύω τις ειδοποίησεις για τα PM που έρχονται στο e-mail μου και οι οποίες περιλαμβάνουν ολόκληρο το περιεχόμενο του μηνύματος.

Ίσως θα μπορούσε να προστεθεί η δυνατότητα που έχω δει σε άλλο forum να γίνεται extract των παλιών PMs σε e-mail, έτσι ώστε να μπορεί να αδειάσει το γραμματοκιβώτιο.
 
Πιστεύω ότι με την συγκεκριμένη υπηρεσία, ήρθε ο καιρός να ευχαριστήσουμε τα ενεργά και "παλιά" μας μέλη. :great:
Οπότε όσοι θέλουν να έχουν διπλάσιο χώρο στους φακέλους τους των ΠΜ του airliners.gr και:

  • έχουν περισσότερες από 100 δημοσιεύσεις στο φόρουμ μας,
  • είναι μέλη περισσότερο από ένα έτος στο airliners.gr
μπορούν απλά να ζητήσουν την αύξηση της χωρητικότητας των φακέλων τους με μια δημοσίευσή τους σε αυτό το θέμα.

Οι λογαριασμοί των MerNion και seven4seven έχουν ήδη την δυνατότητα φύλαξης 80 ΠΜ ανά φάκελο. ;)
 
Akis":3rfjusku said:
Οπότε όσοι θέλουν να έχουν διπλάσιο χώρο στους φακέλους τους των ΠΜ του airliners.gr και:

  • έχουν περισσότερες από 100 δημοσιεύσεις στο φόρουμ μας,
  • είναι μέλη περισσότερο από ένα έτος στο airliners.gr
μπορούν απλά να ζητήσουν την αύξηση της χωρητικότητας των φακέλων τους με μια δημοσίευσή τους σε αυτό το θέμα.

Περιλάβετε και εμένα παρακαλώ.

Ευχαριστώ
 
Δώσε και μένα μπάρμπα.

Ευχαριστώ.
 
και εμενα φιλαρακι για τιν φουκαριαρα την μανα μου :) :) :D :thx:
 
και σε εμενα αμα γντ
 
Παιδιά θα προσθέσετε και σε εμένα;Σας ευχαριστώ πολύ!!!
 
Top