Πρόβλημα με Internet Explorer

aakunz

Concorde-Class-Member
Εγγραφή
27/09/2003
Μηνύματα
4.128
Likes
2.173
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
GRL
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGKC
Κάποιες φορές, όταν ποστάρω μία μεγάλη απάντηση από τον IE8 και σε xp, δεν μπορώ να δω μέρος του κειμένου, διότι ο κέρσορας εξακολουθεί να κινείται κάτω από την τελευταία γραμμή της απάντησης που γράφω εκείνη τη στιγμή. Για κάποιο παράξενο λόγο, ο explorer κάνει scroll-up ενώ ο κέρσορας συνεχίζει να κινείται καθώς γράφω, αλλά εγώ βλέπω τις πρώτες γραμμές της απάντησης. Χρησιμοποιώντας Chrome, Firefox ή Opera δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Υποθέτω ότι το "Γράφε μικρότερα posts" ή το "μη χρησιμοποιείς ΙΕ8" δεν είναι λύση, ε; :twisted: :twisted:
 
Κι εγώ το είχα το πρόβλημα. Εν τέλει το έγραφα όλο το κείμενο (μαζί και τα λινκς για φωτο) σε αρχείο .doc και το εκανα copy-paste.
 
Έκανα μια αλλαγή στον κώδικα του φόρουμ. Λογικά δεν πρέπει να υπάρχει το πρόβλημα πλέον. Please report :thx:
 
Πρόβλημα

Επί 3 λεπτά προσπαθούσα να μπω στο forum και μου έβγαζε αυτό το μήνυμα:
Code:
chCounter: MySQL error!
Error number: 1203
User d004c33f already has more than 'max_user_connections' active connections 
Script stopped.

Edit: Άλλα 3 λεπτά το ίδιο μήνυμα.
 
Re: Πρόβλημα

andreasl":3lw528s3 said:
Επί 3 λεπτά προσπαθούσα να μπω στο forum και μου έβγαζε αυτό το μήνυμα:
Code:
chCounter: MySQL error!
Error number: 1203
User d004c33f already has more than 'max_user_connections' active connections 
Script stopped.

Edit: Άλλα 3 λεπτά το ίδιο μήνυμα.

Το ιδιο προβλημα
 
Έχω πρόβλημα με Chrome σε Android 13 στο Samsung Galaxy S20 FE. Τις τελευταίες 2 εβδομάδες περίπου, κάθε φορά που μπαίνω στο airliners.gr πληκτρολογώντας τη διεύθυνση στον browser, κολλάει η οθόνη αφής και δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Στην καλύτερη των περιπτώσεων ξεκολλάει από μόνη της μετά από περίπου 1 λεπτό, στη χειρότερη έχω αναγκαστεί να κάνω επανεκκίνηση του τηλεφώνου χρησιμοποιώντας τα πλαϊνά πλήκτρα.
Το προηγούμενο διάστημα δεν υπήρχε αυτό το θέμα.
 
Top