Olympus Aviation Academy

Christos_

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
10/06/2014
Μηνύματα
6
Likes
0
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGAV
Καλησπέρα σας! :banana:

Θα ήθελα εάν κάποιος γνωρίζει κάποιες πληροφορίες για την Olympus Aviation Academy,(δηλ. :?: )πότε δημιουργήθηκε πως είναι η κατάσταση στην σχολή, και εάν είναι αξιόπιστη, και εγκεκριμένη σχολή για επαγγελματικό πτυχίο πιλότου πολίτικης αεροπορίας; :idea:
 
Καλησπέρα.Αρχικα να σου πω πως δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος για να ικανοποιήσεις τις ερωτήσεις σου από το να το ανακαλύψεις μόνος σου.Η γνώμη μου είναι να μεταβείς στα γραφεία της σχολής και να γνωρίσεις από κοντά την εταιρεία και να διαπιστώσεις αν καλύπτει τις απαιτήσεις σου.Η προσωπική μου γνώμη είναι πως πρόκειται για μία νέα σχολή και η μοναδική αξιόπιστη στη Θεσσαλονίκη η οποία θα σου παρέχει όλα τα απαραίτητα μέσα για να καταλήξεις σε ελάχιστο χρόνο και μέσα απο αρτια εκπαιδευση σε επαγγελματίας χειριστής.Εγω έμεινα παρα πολύ ικανοποιημένος κάνοντας ένα part από το commercial και πιστεψε με έχω εμπειρίες από σχολές που δε λειτουργούν σωστά.Σίγουρα πάντως είναι εγκεκριμένη σχολή μιας και το δικό μου πτυχίο εκδόθηκε από την Olympus.
 
Ειτε εχεις κανει διπλωμα σε αυτους ή οχι, ο τροπος που γραφεις κανει τους αλλους να πιστευουν οτι εισαι στο payroll της εταιριας.. Χαλαρωσε..
 
Top