Προσληψεις στην Ολυμπιακή

thanos777

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
01/05/2007
Μηνύματα
2
Likes
0
Γνωρίζει κανεις αν πρόκειται να κάνει η Ολυμπιακή προκήρυξη για χειριστες σύντομα?
 
Φέυγουν αεροπλάνα και θα πάρει κόσμο η εταιρία;; Η Α3 πέρνει κόσμο περίπου δυο φορές το χρόνο..
 
Για προσληψεις δυσκολο τελευταια πληροφορια ειναι οτι η ΟΑ εχει προγραμμα πτησεων μεχρι 15 Ιουνιου απο κει και επειτα βλεπουμε
 
flightsteward":3qwmvvmq said:
Για προσληψεις δυσκολο τελευταια πληροφορια ειναι οτι η ΟΑ εχει προγραμμα πτησεων μεχρι 15 Ιουνιου απο κει και επειτα βλεπουμε

Μπορεις σε παρακαλω να μας πεις που βρηκες την τελευταια αυτη πληροφορια γιατι ειναι παρα πολυ σοβαρο αυτο που λες...Δηλαδη εννοεις οτι κλεινει η εταιρια μετα τις 15 Ιουνιου? Αν δεν ειναι σιγουρη και ειναι αρβυλα καλο θα ειναι να μην γραφουμε στα φορουμ πραγματα που δεν εχουμε διασταυρωσει οχι για την Ολυμπιακη αλλα για ολες τις εταιριες.....Αυτη ειναι η αποψη μου....
 
Δεν ειπα οτι κλεινει τιποτα τετοιο απλα δεν εχει εκπονηθη το προγραμμα του καλοκαιριου αυτο τιποτα αλλο απο 15 βλεπουμε
 
Ετυχε να εργαζόμουν στην ΟΑ πρινα κανα τεσσαρι χρόνια στη τεχνικη βάση σαν μαθητευόμενος ,και επειδη με ενδιαφέρει ακόμα το αντικείμενο αυτο εχω κρατήσει κάποιες επαφές με μόνιμο προσωπικό και μάλιστα λιγές μέρες πριν έκαναν προσληψη πάλι μαθητευόμενων.Αν είχαν σκοπό να κλεισουν νομίζω πως δεν θα προέβαιναν σε τετοιες προσλήψεις.Παρόλα αυτα εκείνο που είναι ανησυχιτικό είναι πως δενέχουν κάνει ακόμα πρόσληψη μονίμου προσωπικού.Είδη έχουν βγει πολοι σε σύνταξη και πλέον έχει αποδυναμωθεί το ενεργητικο προσωπικό .Αυτο όμως που διάβασα δεν νομίζω να ισχύει,απλά λόγο της αυξημένης κίννησης εν όψη του καλοκαιριού θα βγάλει το προγραμμά της .
 
Ρε παιδιά, κανένας δεν είπε ότι η εταιρία θα κλείσει! Η ερώτηση του φίλου thanos777 είναι σαφής και μονο αν κάποιος έχει πληροφορίες, ας απαντησει!
 
Γνωρίζει κανείς εάν υπάρχει αυτή την εποχή διαγωνισμός – προκήρυξη σε εξέλιξη για πρόσληψη προσωπικού εδάφους στην Ολυμπιακή;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Η προθεσμία λήγει αυτές τις μέρες και οι ειδικότητες είναι:

55 ΔΕ Υπαλλήλων εξυπηρέτησης Αεροσκαφών και Επιβατών
11 ΥΕ Εργατών Εξυπηρέτησης Αεροσκαφών και Επιβατών
11 ΥΕ Οδηγών Εξυπηρέτησης Αεροσκαφών και Επιβατών
11 ΥΕ ΧΑΜ Εξυπηρέτησης Αεροσκαφών
 
Top