Διαφημιση ryanair

  • Thread starter steam
  • Ημερομηνία δημιουργίας

steam

Low-Cost-Class-Member
Εγγραφή
13/11/2015
Μηνύματα
16
Likes
5
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
lgkv
Μόλις ο τηλεοπτικός σταθμός alpha έδειξε διαφήμιση του ολίρι όχι δεν είναι ψέμα είναι αλήθεια 1:25 ώρα ελλάδος .
Ή έχω να δω καιρό τηλεόραση η είναι κάτι καινούριο . :mrgreen:
 
εδώ και κάτι βδομάδες έχει ξεκινήσει καμπάνια στην ελληνική τηλεόραση. Έχω πετύχει διαφήμιση και ζώνη υψηλής τηλεθέασης. Προφανώς για να προχωράει σε διαφήμιση στην ελληνική τηλεόραση ή έχει πεσμένες κρατήσεις ή θα αποτελεί νέα πανευρωπαική πολιτική. Θα είχε ενδιαφέρον να μαθαίναμε αν έχει προχωρήσει σε ανάλογες κινήσεις σε άλλες χώρες.
 
Δεν νομίζω να έχει κάποιο πρόβλημα με τα load factors μιας κι έχω δει διαφημίσεις και σε άλλες χώρες (σίγουρα σε Αγγλία και από τις αρχές του έτους και στην Γερμανία). Επειδή δεν είδα την διαφήμιση ως τώρα, τί δείχνει; Μήπως μια οικογένεια με 1 παιδί στο αεροδρόμιο;
 
Οι διαφημίσεις της παίζουν σε όλα τα κανάλια αλλά και στο ραδιόφωνο εδώ και αρκετό καιρό!
Δεν είναι καμιά υπερπαραγωγή. Απλώς προμοτάρει τις τιμές της με κύριο σλόγκαν: "Το low cost έγινε απλό!" :cool:
 
Εμείς εδώ στην Θεσσαλονίκη, έχουμε βάλει διαφήμιση της εν λόγο εταιρείας μέχρι και πάνω στα αστικά λεωφορεία, τι να μας πει και η τηλεόραση τώρα. Πάντως η διαφήμιση έχει αρχίσει να μπαίνει και σε στάσεις σιγά σιγά.
 
ξερετε ποσο κοστιζει ΠΛΕΟΝ ο χρονος διαφημισεις? ....φυστικακια....

και το "exposure" τεραστιο (σε σχεση με το κοστος)
 
Top