GainJet

Το -GAB εφυγε το μεσημερι για Cairo. (Του χρωσταω). Το αλλο,ναι,ειναι ακομα κατω!
 
GEM":36eed43w said:
[...]
PT-TFK (to be SX-NSS), Embraer Phenom 100, s/n 35, άφιξη 16-1-10.


Το εν λογω αεροσκφος θα παρει SX-SNN, οχι -NSS ;) (αλλιως δεν βλεπω και να το αφηνουν να πεταξει για Γερμανια με τετοιο νηολογιο... :mrgreen: )

Εχει ακομα το εργοστασιακο βαψιμο? Δεν κολλαει με τιποτε στον υπολοιπο στολο...λολ
 
Καλα τα εγραψε ο GEM. To SX-NSS φαινεται καθαρα κατω απο το προσωρινο νηολογιο.
 
GEM":380zuozd said:
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί κάπου αλλού, (λείπω από τα πράγματα αρκετό καιρό), αλλά η Gainjet παρέλαβε πριν λίγες ημέρες δύο νέα αεροπλάνα.
SX-GAB, Gulfstream G450, s/n 4172, ex N572GA, άφιξη 13-1-10.
PT-TFK (to be SX-NSS), Embraer Phenom 100, s/n 35, άφιξη 16-1-10.
Και τα δύο βρίσκονται στην Αθήνα.


Καπου το ειδα κι εγω αυτο το δημοσιευμα.
 
Παρακατω... :wall:

Οκ seven παω πασο.. :mrgreen:
 
Προφανώς μπερδευτήκαμε όλοι από το site της Gainjet όπου λέει το Phenom με νηολόγιο SX-SNN. Φαίνεται ούτε οι ίδιοι δεν το ξέρουν... :rolleyes:
 
To SX-MLA εχει παραληφθει και αυτο? Διοτι εχει κυκλοφορησει με το νηολογιο, αλλα δεν αναφερθηκε τπτ εδω...
 
Δεν εχει φανει αυτο ακομα... Του την εχω στημενη ομως ;)
Το GAB,επισης, εμαθα θα εχει βαση την Αθηνα (δεν την εχουν ολα τα α/φη της GNJ)
 
Καλα, μη νομισεις οτι ειναι και διαμαντι απο καλλιτεχνικη αποψη! Μια απο τα ιδια ειναι (το εχουμε δει δλδ και αλλη φορα το λιβερι - αν και εσυ αλλο εννοεις... ;) )

:mrgreen:
 
H εταιρια εχει στη σελιδα της ενα Gulfstream G450 με νηολογιο SX-MAW το οποιο υποτιθεται θα ενταχθει στο στολο μεθαυριο στις 25ΦΕΒ2010. Ξερει κανεις τπτ?
 
Top