Επόμενα ταξίδια του valentinovissi!

Παρακαλώ θερμά το thread να καταγραφεί στη μνήμη όλων σαν ένα από τα πιο ενδιαφέροντα (έως και αξιοθαύμαστα) δείγματα υγείας του φόρουμ...

Επίσης προτείνω τα παρακάτω...

1. Να ΜΗΝ αλλάξει / μετακομίσει / διαγραφεί και να μείνει -κατ'εξαίρεση- το μοναδικό "προσωπικό"...

2. Ως ένδειξη συγνώμης, στις 14/2 ( ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου ) όσοι έχουν γράψει κάτι αυτές τις ημέρες εδώ για το θέμα, να αλλάξουν το ΑΒΑΤΑΡ τους με κάποια φωτό της "απόλυτης" για 24 ώρες... Επίσης, να συμπληρωθεί στην βικιπέδια το attitude του "αμυνομένου".

ΥΓ... Κάποτε πρέπει να καταλάβουμε όλοι ότι το μωσα'ι'κό του φόρουμ είναι η απίστευτη ομορφιά του...
Καλή συνέχεια σε όλους, με όποιον τρελό τρόπο και να αγαπάμε το γαλάζιο του αέρα.
 
Akis":3pr0ipak said:
Μάλλον ήρθε ο καιρός να ζητήσω συγνώμη. Συγνώμη λοιπόν για την ... απιστία μου. Αλλά με ενδιαφέρει ακόμη να μάθω τον σκοπό των ταξιδιών αυτών. Μήπως θα είχες την καλοσύνη να μου το εξηγήσεις; Έτσι για να κλείσουμε επιτέλους με αυτό το θέμα!

:4: :4: :4: :4:


Αν και δεν πολυγουσταρω να γραφω πολυ και να αναλυω πραματα,το μονο που εχω να πω ως προς τον σκοπο των ταξιδιων μου ειναι να πηγαινω σε μια χωρα, να βλεπω τα κυριοτερα αξιοθεατα, να φωτογραφιζομαι και να την κανω........με αυτο τον τροπο εδω και δυο χρονια εχω παει πανω απο τριαντα χωρες και επεται συνεχεια. :thx:

Πειτε το χαζομαρα αλλα εμενα μ'αρεσει πολυ και μην μου πειτε ξανα για το που κανω μπανιο παντα εχω το μερος :great:
 
@ValentinoVissi

Θένκιου κουμπάρε, επέλλανές μας τέλια! Ήρτεν τζι η δικαίωση. :thx: :thx:

Σε ένδειξη μετάνοιας το απόγευμα που θα φύγω από τη δουλειά θα βάλω το "Νάυλον" σε repeat mode και θα το ακούω μέχρι να φτάσω σπίτι (ελπίζω μόνο να μην έχει κίνηση).
 
Φίλε σου βγάζω το καπέλο. Συγγνώμη για την έλλειψη πίστης στα γραφόμενά σου, αλλά πιστεύω καταλαβαίνεις το λόγο.
Καλά ταξίδια λοιπόν!!! :great:
(Ανέβαζε όμως και καμμιά φωτογραφία βρε... :D )
 
Zητω ταπεινα συγνωμμη.Καλη συνεχεια.
 
valentinovissi":1rblad9t said:
Και μια σουμα......

A3 28 Jan LCA - ATH 06.00 - 07.40 (A320)
A3 28 Jan ATH - BRU 08.40 - 11.10 (A320)
SN 28 Jan BRU - ATH 15.40 - 20.05 (B733)
:thx: Fabulous Show :thx:
ΑΖ 29 Jan ATH - FCO 06.55 - 08.10 (A321)
JU 29 Jan FCO - BEG 9.25 - 11.10 (B733)
A3 29 Jan BEG - ATH 18.20 - 21.00 (RJ100)
:thx: Fabulous Show :thx:
A3 30 Jan ATH - TIA 08.55 - 09.10 (RJ100)
OA 30 Jan TIA - ATH 15.45 - 18.05 (DH4)
:thx: Fabulous Show :thx:
A3 31 Jan ATH - LCA 06.45 - 08.25 (A320)

Total=774,80EURO!!!!!!!!
Δεν υπήρχε BRU-BEG?
Όχι ότι τώρα το πρόγραμμα σου δεν είναι φανταστικό, αλλά θα γινόταν πιο fabulous με BRU-BEG...
 
Πιστεύω οτί εδώ γράφτηκαν περισσότερα από όσα έπρεπε. Για να μην το κουράσουμε επιπλέον το θέμα το κλειδώνω και το μεταφέρω.

:deadthread:
 
Top