Viking Hellas

Δεν ξέρω αν το έχετε δει και εσείς αλλά η VQ πετάει από ΜΑΝ μέσω ΑΤΗ προς ISU και το ανάποδο (μάλλον με το SX-SMS).

Copy από το real του ΑΙΑ....

Sulaimaniyah Viking Hellas Airlines VQ 736 6/5/2010 11:00 6/5/2010 10:30 Arrived
Manchester Viking Hellas Airlines VQ 702 6/5/2010 11:30 Departed

Μερικές παλαιότερες φώτο εδώ:
 
Και όχι μόνο Sulaimaniyah, αλλά και Erbil και Baghdad.
1 φορά τη βδομάδα ο καθένας προορισμός με connection για MAN.

Το πλήρες πρόγραμμα εδώ
 
Παιδιά, μήπως ξέρουμε αν θα κάνει κανένα τσάρτερ η Viking στην Θεσσαλονίκη? Σήγουρα θα είναι ένας πολύ ευχάριστως επισκέπτης.......... ;)
 
Καλησπερα φιλοι. Ολες οι πτησεις της Hellas στο Iraq γινονται με 733 και 738.
 
Καλημέρα.
Μπορεί κάποιος να μου πει αν είναι όλα οκ με την εταιρεία σε θέμα ασφάλειας και αξιοπιστίας?
Ευχαριστώ
 
Δεν καταλαβαίνω τον σκοπό των ερωτήσεων τύπου: είναι ασφαλείς η εταιρία κτλ. Είναι μια ευρωπαϊκή εταιρία (και μάλιστα με ρίζες από σκανδιναβική περιοχή) που δεν είχε κανένα συμβάν όσο καιρό πετάει. Δηλ πραγματικά δε καταλαβαίνω τι περιμένετε να ακούσετε? Απάντηση τύπου όχι η εταιρία σέρνεται και τα αεροπλάνα πέφτουν το ένα μετά το άλλο? :wall:
 
HEJ_fan":3ata8urr said:
Καλημέρα.
Μπορεί κάποιος να μου πει αν είναι όλα οκ με την εταιρεία σε θέμα ασφάλειας και αξιοπιστίας?
Ευχαριστώ

Επίσης μπορείτε να υποβάλετε το ερώτημά σας και στο παρακάτω σύνδεσμο !!! :D

http://www.facebook.com/home.php?#!/vikingairlines

(Παρακαλώ HEJ_fan, ενημερώστε μας για το τι σας απάντησαν)

[ :arrow: cavo_paradiso, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου :great:]
 
Με την αγγελία για ιπτάμενες που είχε βγάλει η viking airlines με τελική ημερομηνία την 10η Απριλίου τι έγινε? Ειδοποιήθηκε κανείς?
 
Sulaimaniyah Viking Hellas Airlines VQ 735 2/6/2010 21:00 Late Nέα ώρα 3/6/2010 21:30 :shock:
Manchester Viking Hellas Airlines VQ 702 3/6/2010 07:30 Late Nέα ώρα 4/6/2010 06:50 :shock:

Βλέποντας του πίνακες του ΑΙΑ παρατήρησα αυτά. Ας μας εξηγήσει κάποιος τι γίνεται γιατί όπς φαίνεται η πρώτη έχει 24 ώρες και 30 λεπτά καθυστέρηση και η δεύτερη 23 ώρες και 20 λεπτά . Τι γίνεται?
 
Είναι αυτό που λέμε... μικρό delay. Αυτό έγινε... καθυστέρηση.
 
Top