CFU/LGKR Corfu TRAFFIC

Αγαπητά μέλη, φόρουμ καλεί Κέρκυρα... μας λαμβάνετε;
Είναι εφικτό να έχουμε κανένα πρωτόλειο σχέδιο του τράφικ σας αν υπάρχει;
Ευχαριστούμε πάντως Κέρκυρα.
:)

δικός σας

 
Το συγκεκριμένο 320 της συμπαθούς White πετάει για την Condor τούτο το καλοκαίρι. Άρα μπορεί να εμφανιστεί ανά πάσα στιγμή σε πλήθος ελληνικών αεροδρομίων
 
Όπως το λέει ο jerry.Το συγκεριμένο Α320 εμφανίστηκε και στην Κω πριν 2 μέρες υπό το call sign της Condor προερχόμενο εκ Μεγ.Βρετανίας!Αιφνιδιάστηα και εγώ όταν το είδα στο έδαφος!
 
Μ αρεσει που συζητατε για το ξενερωτο 320 της white, ενω το παρακατω πορνο απο τα νησια του Σολωμοντα περναει απαρατηρητο...
http://www.airpics.net/photo/F-GSTR-Air ... es/12443/L
Πρεπει να ανανεωσουμε τις σχεσεις μας με το νησι! :cool:
 
Καιρός ήταν ρε παλικάρια... Άντε... Έπρεπε να δεις την τσόντα του Σολομώντα εσυ για να μας θυμηθείς? ? :twisted:

payneful_tales":22g0ejra said:
Αγαπητά μέλη, φόρουμ καλεί Κέρκυρα... μας λαμβάνετε;
Είναι εφικτό να έχουμε κανένα πρωτόλειο σχέδιο του τράφικ σας αν υπάρχει;
Ευχαριστούμε πάντως Κέρκυρα.
:)

δικός σας

Το πρόγραμμα αγαπητέ Πέινφουλλλ είναι μύλος ακόμα.Τίποτα στάνταρ. Απλά κατεβαίνεις να πιεις μια [λέμε τώρα] μπύρα και ότι κάτσει.. Και όταν έχεις τους γνωστούς-άγνωστους συμπατριώτες co-spotterz παρέα, όλο και κάτι κάθεται...
 
Καλομελέτα... ;) κι έρχομαι!!!
 
Nα'τα μααααααααααααααααααας!!
Αναμένω ενημέρωση για την προεδρική υποδοχή... :p
 
Αγαπητά μέλη, ας μην σας έδινα το βήμα εδώ να το ξυπνήσουμε το στόρυ (και εδώ) και θα σας έλεγα εγώ πολλά για τα Σολωμοντικά. Ξέρεις τί είναι να ψάχνεις την Strategic στην Αυστραλία και να την βλέπεις στην Κέρκυρα; Αυτά είναι. Μου έχει λείψει δραματικά η κανονιά, κι η γλομπιά, και η ταρατσάδα, και η μπαλκονάδα, και η περατσάδα και η παστιτσάδα.. Άντε μη μου τη σβουρίξει και πάρω δρόμους.. κι αφήσω δρόμους.

δικός σας
 
Μερικα μικρα δειγματα απο την σημερινη κινηση στο αεροδρομιο της Κερκυρας:

gallery/image_page.php?album_id=98&image_id=19899
gallery/image_page.php?album_id=98&image_id=19900
gallery/image_page.php?album_id=98&image_id=19901
gallery/image_page.php?album_id=98&image_id=19902
gallery/image_page.php?album_id=98&image_id=19903
gallery/image_page.php?album_id=98&image_id=19904
gallery/thumbnail.php?album_id=98&image_id=19905
gallery/thumbnail.php?album_id=98&image_id=19906


τραβηγμενες βεβαια απο το πασιγνωστο μπαλκονι - καφε το οποιο προσφατως εχει κανει και μια μικρη ανακαινησουλα
 
Top