Aviation goodies - (Safety Cards, Sticker, Poster, Coins...)

έστειλα κι γω στην Qatar, αλλά ακόμα τπτ

επείσης έστειλα στην Gulf Air, κι σήμερα με ξύπνησαν στις 7 το πρώι (ναι ήταν βάρβαρο όταν διάβαζες αεροδυναμική μέχρι της 5) από τα γραφεία τους στην Αθήνα, ότι πολλύ ευχαρίστως να μου στείλουν κάμποσα δωράκια, αλλά θα πρέπει να πάω σε αυτούς να τα παραλάβω. τους είπα ότι εγω λείπω, κι οτι θα στείλω τον πατέρα μου, κι μου είπαν ότι κανένα πρόβλημα κι ότι θα είμαστε σε επαφή για το πότε να πάει ο πατέρας μου.

μέχρι στιγμής μου έχει απαντήσει θετείκα AC ki GF

woohoo!
 
Κυρίες και κύριοι, ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΑΣΕ, ειναι υπέροχο και μάλλον θα με ταξιδεψει το καλοκαίρι στη χωρα του ανατέλλοντος ηλίου

http://www.facebook.com/home.php#!/albu ... =681408328

Αντε να δούμε τι άλλο θα μας έρθει.
 
Κύριε γιατρέ θα μαλώσουμε άσχημα( :mrgreen: ) επίτηδες τα βάζετε για να ζηλεύω;;;;(πλακίζω :p ). Πάντως όταν φτάσει κάτι θα το γράψω εδώ για να δείτε πόσο άξιος είμαι( :twisted: )
 
Τζιμι, δεν εχω σκοπό να ζηλέψει κανένας (άλλωστε μεγάλωσα αρκετά για να παίζω τοπαιχνίδι "ποιος έχει το μεγαλύτερο") Απλά, θεώρησα ότι το PR της εταιρίας ήταν καταπληκτικό, έδωσα αφορμή να γράψουν κι άλλοι (ήδη στον ΘανασηU2 θα στείλουν safety cards) οπότε γιατί να ζηλέψεις? Το τελευταίο σχόλιο σου δεν το κατάλαβα, τι θα πει να δω/δούμε πόσο άξιος είσαι...
 
Άστε το βλακεία. Εμένα ακόμα δεν μου απάντησαν( :rant: )ΑΔΙΚΙΑ
 
Εξαρτάται, τι έγραψες, πως το έγραψες, ΤΙ ζητησες και ΠΟΥ το έστειλες.
 
Ήρθε και το δωράκι από την Cyprus :D

Μου άρεσαν οι safety cards με το registration...Πρωτοτυπο, σε κάνει να θες να τις ....μαζεψεις όλες.
 
respect στο σακούλι :thx:
 
από την air greenland

κρίμα, κι περείμενα πως και πως κανα καλούδι απο αυτούς :(
 

Attachments

  • air greenlad.jpg
    air greenlad.jpg
    139,7 KB · Προβολές: 1.170
Top