Aviation goodies - (Safety Cards, Sticker, Poster, Coins...)

Το εκδοτήριο στο Kangerlussuaq (πουθενά αλλού, ούτε καν στην Κοπεγχάγη) έχει κατάστημα με ανυπέρβλητα logo items της Air Greenland (τι σου λέω τώρα...). Μιλάμε για ποιότητα, όχι αστεία!
 
Δεν είναι ακριβώς αεροπορική εταιρεία (Hahn Air) αλλά μου έστειλαν κάποια πραγματάκια όπως μπρελόκ,κονκάρδα,στυλό, γόμα (!) και μια σειρά απο φυλλάδια.
 
λοιπον η Gulf Air σαν ευχαριστώ που ρώτησαν εκείνους για το bussines plan μου, μου έστειλαν ένα μπρελοκ Α340, περιοδικα, card postals κι μια προσκλήση για να μου κάνουν tour στο hangar τους κι στο αεροδρομιο του Μαναμα

not so bad:)

photoes γιοκ, μιας κι το δεματακι ηρθε ελλάδα κι οχι πολώνια :(
 
λοίπον, σήμερα έλαβα δυο δέματα ένα στην πολώνια κι ένα στην Ελλάδα

στην πολώνια έλαβα από το αεροδρόμιο της Βαρσοβίας, μετά από διαγωνισμό κέρδισα ένα λούτρινο ελεφαντάκι με το λογκο του αεροδρομίου :?: :rolleyes: :?: κι ένα ημερολόγιο
http://img832.imageshack.us/img832/5516 ... eviewy.jpg

ενώ από την Icelandair έχουμε κι λέμε

δύο μοντέλα (1000 συγνώμη που δε ξέρω ποια, αλλά ο πατέρας μου δε έχει την αρρώστια που έχω κι γω για να τα αναγνωρίσει :p )
ένα σκουφάκι μάυρο
ένα καπελάκι (με το logo τους :p :D )
3 στυλό
2 καρτές
κι αλλά που δε θυμάμαι τώρα :D :D

μακράν από τα καλύτερα PR :thx:
 
Πως τα φέρνει η "θεά" τύχη καμιά φορά.....

Σήμερα έλαβα το πακετάκι της Icelandair τό οποίο περιέχει αναμεσα στα άλλα:

4 στυλό
2 κάρτες
1 lanyard
2 διαφορετικά σκουφάκια
1 καπελάκι
2 κουτάκια με ...καραμελίτσες

Οι τύποι είναι κορυφή λέμε!
 
Σήμερα ήρθε και το δωράκι της Edelweiss που περιείχε 2 safety cards, το περιοδικό, flight shedule, postcards, stickers και 1 στυλό.
 
Σήμερα ήρθε από ADAC-Luftrettung:

-1 στυλό
-1 κάρτα
-1 pin
-1 μπρελόκ
-1 εξασέλιδο ενημερωτικό φυλλαδιο
-1 καταπληκτικό ραφτό
 
Safety cards
Aegean Airlines A321

Flight Magazine:
Aegean Airlines Summer 2010
Olympic Air Autumn 2010

Καρφιτσες/Pin

Olympic Airways Tail Pin Badge

Scale Model:
British Airways - B747-400

Μόνο αυτά.. -.-
Σας το υπόσχομαι ότι θα έχω πολυ πιο Πολλα την επόμενη φορά όταν Πάω το Πάσχα και το καλοκαίρι με ΟΑ!! :)
Θέλω Πολλα! :D
 
Top