Προσλήψεις στην Aegean

  • Thread starter GP707
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Ετσι κι αλλιως εχουν παγωσει οι προσληψεις που ηταν να γινουν.
 
Ρε παιδια να ρωτησω κατι. εφοσον ετοιμαζαν την συγχωνευση γιατι ζηταν ατομα τωρα?και τι θα γινει θα διωξουν κοσμο και απο τις 2 κ φτου κ απ την αρχη?δεν το καταλαβαινω. αν υπαρχει καποιος π να γνωριζει τι γινεται σχετικα με το ζητημα ας μας ξεκαθαρισει αυτα τα πραγματα παρακαλω!
 
samorc":20k7og5m said:
δεν μπορω να καταλαβω τι κανουν!

ειμαστε στο μεσον συγχωνευσης 2 εταιρειων και αυτοι ψαχνουν νεο προσωπικο!

:wall:

Η συγχωνευση θα παρει καιρο μεχρι να γινει.Ως τοτε ομως χρειαζονται προσωπικο για να πετανε γιατι εχουν χασει πολλα ατομα.
 
Η ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΑΙΓΑΙΟΥ Α.Ε.

Προκειμένου να καλύψει τις επιχειρησιακές ανάγκες της, ζητά:

Υπαλλήλους Αεροδρομίου
για τον Κρατικό Αερολιμένα Σαντορίνης

Τυπικά προσόντα:
• Απολυτήριο Λυκείου
• Άριστη Γνώση Αγγλικών. Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί προσόν
• Καλή γνώση χειρισμού προγραμμάτων Η/Υ
• Ηλικία έως 30 ετών
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
• Πτυχία ΑΕΙ ή σχετικών σχολών θεωρούνται προσόν

Αποστολή βιογραφικών συνοδευόμενα απαραίτητα από φωτογραφία έως 31/05/2010:

E-mail: jtrap@aegeanair.com, Fax: 22860-28508

Με την ένδειξη: ‘ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ JTR’
 
air dreamer":116nm53a said:
Ετσι κι αλλιως εχουν παγωσει οι προσληψεις που ηταν να γινουν.
Τελικά ξεκίνησαν ξανά...Για να δούμε! :?
 
Τα προσφατα νεα απο τα γραφεια ειναι οτι οσα παιδια ηταν να παρουν απο τις συνεντευξεις του Ιανουαριου και του Φεβρουαριου εχουν ειδοποιθει.
 
προσλήψεις από AEGEAN

Θα ήθελα να μάθω τι γίνεται κατά την διάρκεια της εκπαίδευσης αεροσυνοδών και αν η εκπαίδευση συνεπάγεται απαραίτητα την πρόσληψη . Έχει ακουστεί ότι κορίτσια που εκπαιδεύτηκαν περιμένουν να πετάξουν αλλά δεν.... :evil:
 
Έχω την εντύπωση πως δεν ισχύει κάτι τέτοιο, χωρίς βέβαια να είμαι απόλυτα σίγουρη και χωρίς να θέλω να αμφισβητήσω κανέναν, αλλά γνωρίζω αρκετές κοπέλες που πέρασαν το Φεβρουάριο στο Ηράκλειο από συνέντευξη και νομίζω πως δεν είναι σύμπτωση το γεγονός ότι δεν έχουν ειδοποιήσει καμία απ' αυτές!!
Επιπλέον από πολύ έγκυρη πηγή γνωρίζω πως το θέμα των προσλήψεων παραμένει παγωμένο. Τα πάντα είναι ρευστά βέβαια και γιάυτο δεν χρειάζεται καμία κοπέλα απ' όσες πέρασαν απο συνέντευξη και είναι ακόμα σε αναμονή να χάνει τις ελπίδες της.
 
ξερουμε και αν θα ακολουθησουν κ αλλες?
 
Top