Ερωτησεις-εντυπωσεις-προτάσεις σχετικα με το R.B.F.

  • Thread starter GP707
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Η αφίσα είναι το 380 της Korean...
 
Εγώ θα ήθελα να δω στο άρθρο black box αφιέρωμα στο ατύχημα στην Τενερίφη :|
 
-In-flight Ο γύρος της Γουαδελούπης σε μια μερα
-In-flight Θεσσαλονικη-Χιος με Astra Airlines :p :rolleyes:
-Fly-in στην Έδεσσα
-Black box: Air New Zealand-901 - Τραγωδία στο όρος Έρεβος

και το ένθετο Αεροπλοΐα
 
Θα είναι το δεύτερο in-flight με την Astra Airlines, μετά το Αθήνα - Ικαρία.

Καλό ακούγεται και το άρθρο για το DC-10 της Air New Zealand στην Ανταρκτική. Ελπίζω να είναι σε ένα μέρος όλο και όχι να "συνεχίζεται στο επόμενο"...
 
billos_340":2kqr1de6 said:
Εγώ θα ήθελα να δω στο άρθρο black box αφιέρωμα στο ατύχημα στην Τενερίφη :|

Συμφωνώ! Συμφωνώ! Επίσης:
-Να βγουν σε DVD κάποια επεισόδια από το Mayday(αν πω όλα θα είμαι υπερβολικός)
-Να βγει μία αφίσα με αεροπλάνο της Malev

Φιλικά

Δημήτρης
 
Τα επεισόδια του Mayday / Air Crash Invsestigation μπορεις να τα βρεις ΟΛΑ (και πολλα extra) με λίγο ψάξιμο στο internet. Eιχα ποσταρει το link αλλα μάλλον σβήστηκε γιατι είναι παρανομο το κατεβασμα.... :mrgreen: Googlιασε το και θα το βρεις μεσα στην πρωτη πενταδα. Αλλα δε λεμε. Από τη Malev το μονο που εχει ενδιαφερον ειναι το retro Dash.
 
Πολλά επεισόδια του Mayday Air Disaster (ή Air Crash Investigation - είναι η ίδια εκπομπή με διαφορετικό τίτλο σε κάποιες χώρες π.χ. Καναδά), αλλά και επεισόδια του Seconds to Disaster με αεροπορικά δυστυχήματα (όπως π.χ. η συντριβή του Β737-400 της British Midland κοντά στο αεροδρόμιο των East Midlands) υπάρχουν και στο Youtube.

Το τεύχος Μαϊου αργεί πολύ ακόμα; Περιμένουμε εδώ και 6 μήνες και το 3ο μέρος του αφιερώματος στο Ελληνικό...
 
μιας και ξανα ανηξε το θεμα θελω να πω πως το rbf εχει χασει το καλο περιεχομενο του αφοτου αφαιρεθηκαν αρκετες στυλες(συμβαντα) και μπηκαν τα ιστορικα που δεν μας ενδιαφερουν και ολους ολα .κριμα....
 
Θα συμφωνίσω φίλε μου :?
 
Ξέρει τι θέματα έχει το νέο τεύχος ; ; ;


Πότε θα κυκλοφορήσει ;; ;; ;
 
Top