Ααααααα!!

dtrach

Concorde-Class-Member
Εγγραφή
26/11/2002
Μηνύματα
2.190
Likes
93
Περιοχή
Athens,Greece
ICQ
94343431
Σήμερα το μεσημεράκι είδα ένα Α330 της Air Greenland ( :!: :!: :!: ) να προσγειώνεται στο HER!
Μπορεί κανείς να το επιβεβαιώσει? Είναι ότι πιο περίεργο απο πλευράς εταιρίας εχω δεί οπότε συγχωρέστε την ανάγκη μου για δημιουργία νέου topic

Αντε οι spotters πότε θα περασετε απο εδώ να βγάλετε καμμιά φώτο?? :p :D :D
 
Ekeino to olokokkino koukli???

Den mporw na epivevaiwsw,mono ena sxoliaki mporw na kanw:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 
Ναι αυτό!! Ήταν τοοοοοοοοοσο γλύκα! χαχα
 
Ένα θα σου πω μόνο: έχω φτιάξει screensaver στον υπολογιστή μου με photos από Air Tahiti Nui, BWIA, Air Jamaica και...Air Greenland!!! (όχι, δεν τις έχω βγάλει εγώ, μη νομίζετε...) Πολύ όμορφο αεροπλάνο! Ρε dtrach, δεν παίρνεις καμια φωτογραφική να βγάλεις καμια φωτο :?:
 
Kapote petage kai 757-200 tis ICELANDAIR gia Rhodes iparxei akoma i oxi ?
 
Dtrach mipws den pisteves sta matia sou, i se tuflwse to xrwma?
Afto ki an einai ultra rare. Bas kai na programmatisoume kana trip sfinaki kata kei meria????
 
Ναι τρελάθηκα!!


Πιθανότατα να ήταν κάνα charter από Κοπενχάγη μεριά αλλά ήταν τέλειο!

Το σπίτι μου εδώ,η ευθεία ας πούμε ,βλέπει ακριβώς στο σημείο που τα αεροπλάνα "στρίβουν" οταν απογειώνονται απο τον 27 ...αλλά τα τελευταία μεσημέρια έχουμε τις προσγειώσεις στον 09 και βλέπω α πάααααααντα (οταν τα προλαβαίνω γιατι δεν ακούγονται τα άτιμα ;) ) ...φαντάσου λοιπόν την έκπληξη! το ίδιο έπαθα και εχτές όταν στον 09 προσγειωθηκε 743 της Corsair ...παρόλο που το έχω ξαναδεί . Πότε είπαμε ότι θα ρθετε?? :D :D :D
 
dtrach, diavasa ta astra, kai gia sena lene oti isws sto ameso mellon na xreiastei na dexteis polles episkepseis apo an8rwpous pou tous aresei o aeras....
Koita na deis vre kati pragmata. Ksereis ta astra lene polles fores tin ali8eia...
Etsi den einai filoi tou spotting kai tis aeroporias? E??
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Όποτε θέλετε έρχεστε..Ενημερώνεται με pm και σας υποδέχομαι :D


Όχι τίποτα άλλο αλλά να βοηθήσετε και λίγο στο καθάρισμα του σπιτιού :twisted: :twisted:


(Σοβαρά είστε όλοι καλοδεχούμενοι!!! )
 
Μην κάνεις μεγάλες δηλώσεις, dtrach, γιατί το Ηράκλειο δεν απέχει πολύ ;) Ίσως να έρθουν περισσότεροι απ' όσους νομίζεις... :)

Ααααχχχ, θέλω να πετάξω τώρα!!!
 
Top