LOT Polish Airlines

Το αλκοόλ δε με ενδιαφέρει καθόλου.Ποιος πίνει αλκοόλ στις 05:00 το πρωί;Πρέπει να είναι τελειωμένος μπεκρής.
 
Οι εντυπώσεις μου περιγράφηκαν στο trip report αλλά θα γράψω κι εδώ κάποια λόγια.Οι πτήσεις ήταν στην ώρα τους και σε αναχώρηση και σε άφιξη.Το embraer 170 πολύ ωραίο αεροπλανάκι,τα καθίσματα αρκετά άνετα,και ο χώρος για τα πόδια πολύ καλός για το μέγεθος του αεροπλάνου.Το μενού αστείο!Η συμπεριφορά του πληρώματος στο πρώτο σκέλος προς Κρακοβία απαράδεκτο επειδή μου απαγόρεψε τη φωτογράφιση χωρίς να μου εξηγήσει το λόγο και χωρίς να υπάρχει σήμανση για κάτι τέτοιο...Στην επιστροφή το πλήρωμα ήταν καλό,παραφωνία ο πιλότος που αποκάλεσε τα Σκόπια "Μακεδονία".Αλλά από όλους τους Έλληνες μόνο εγώ μάλλον ενοχλήθηκα..Οι ώρες αναχώρησης μεγάλος μπελάς...
Αν πάω ξανά στην Πολωνία κι έχει απευθείας πτήση με καλή τιμή θα την προτιμήσω.Αλλιώς θα κοιτάξω κάπου αλλού.
 
Είχα προσπαθήσει να αγοράσω ένα εισιτήριο για Κρακοβία και δεν ολοκληρώθηκε η συναλλαγή επειδή εμφανίσθηκε ένα μήνυμα λάθους.Ποτέ δεν ήρθε email από την εταιρεία αλλά μου χρέωσαν την κάρτα.Επικοινώνησα με την τράπεζα μου,αλλά και με το γραφείο της goldair που εκπροσωπεί την εταιρεία στην Αθήνα.Έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος παρόμοιο πρόβλημα να μου πει πόσο καιρό έκαναν να του πιστώσουν τα χρήματα;
 
Μία καλή κίνηση απο την αγαπημένη LOT

http://www.lot.com/web/lot/home?fe=true

Σιγά σιγά το service fee τείνει προς εξαφάνιση απο τα official site των αεροπορικών :great:

Κρίση ........ :twisted:
 
Ξέρει κάποιος πότε θα ανακοινωθεί νέο πρόγραμμα από την LOT;Θέλω να πάω στην Κρακοβία με απευθείας πτήση και ακόμα δεν έχει βγάλει κάτι.
 
Φίλε μου η LOT έβγαλε απευθείας για KRK σε τιμές εξευτελιστικές!Τώρα μόλις το είδα...
 
Για τον Απρίλιο που θέλω δεν έχει απευθείας δρομολόγιο.Από πότε ξεκινούν οι απευθείας πτήσεις;
 
Δεν είχες διευκρινίσει πότε θέλεις εισιτήριο.Πάντως έχει από Ιούνιο σίγουρα και καθώς προχωράει το καλοκαίρι αυξάνεται και η συχνότητα.Μένει να μην είναι φούσκα και γίνουν αργότερα ακυρώσεις δρομολογίων.
 
Καλά,δε σε κατηγόρησα!
Άρα αφού έχουν βγάλει για τον Ιούνιο,μάλλον από τότε θα ξεκινούν τα απευθείας δρομολόγια,οπότε πρέπει να κοιτάζω για πτήση με ενδιάμεση στάση.
 
Top