Απολύσεις στην Olympic Air

ΟΙ συγκεκριμένοι ,αφου μπήκαν στό super market απο το μπακάλικο που ηταν πρίν πήγαν να πα'ιξουν κάποια παιχνιδάκια ,γιατί οπως αποδείχτηκε δέν το ειχαν .
Κατηγορουσαν τ'ην Goldair oτί ηταν Βυζάντιο ,ενω οι ιδιοι μετατρέψαν την HANDLING ,τήν Ρώμη του ΑΥΡΗΛΙΟΥ
Ο νοών νοείτω

Αυτά με αφορμή τα δι'αφορα που γράφονται ,και υπονοούνται .

Γιά την κατάντια υπάρχει εξήγηση σε οποιον εχει δουλέψει στόν χώρο
Τ'ο ερώτημα ειναι ποιός και γιατ'ι πληρώνει ακόμα ;;;;;;
:wall:
 
Γιά να μην γινει παρανόηση ειναι συνέχεια απ'αντηση στό post του mitsakou

ευχαριστώ :with:
 
romanosdelios":2qiylgtb said:
Αννίτα, δεδομένου ότι αρέσει στον καθένα να ασκεί "δύναμη" όποτε μπορεί, επειδή έτσι νιώθει ότι ελέγχει κάτι και είναι Θεός, αυτό που κάνεις σ'αυτό το θέμα και το άλλο με το "αγοραστή για την ΟΑ αναζητεί ο Βγενόπουλος" είναι κάτι σχεδόν διαστρεβλωμένο και άρρωστο. Έχω την εντύπωση ότι δεν ξέρεις τίποτα και έτυχε να βρεθείς σ'αυτό το φόρουμ και να ασκήσεις μια μηδαμινή επιρροή στα κορόιδα (συμπεριλαμβανομένου και του ευαυτού μου) που αγαπάμε και υποστηρίζουμε την Ολυμπιακή διότι ή την αγαπήσαμε μόνοι μας ή κάποιοι κοντινοί μας άνθρωποι που τη χτήσανε και θυσιάσανε τα πάντα για αυτήν, τώρα ο μεγάλος μάγκας της ΜΙΓ χέζει στη φάτσα τους διότι τους κορόιδεψε. Απέδειξέ μου ότι κάνω λάθος και πες μας τι γίνεται τελικά με την Α3 και την ΟΑ αν ξέρεις αλλιώς με όλο το σεβασμό τράβα και πάρε δρόμο!


Πέστα! Το κοριτσάκι απλά σπάει πλάκα και της αρέσει να παραπληροφορεί τον κόσμο και να δημιουργεί αναστάτωση.
 
Δυστυχώς η αεροπορική επιχειρηματική αλητεια, θα φέρει στο ταμείο ανεργίας πολύ κόσμο.
Ειδικά αυτούς που πίστεψαν στην ΑΙΡ και μετακόμισαν από την Α3....
 
Παραθέτω άρθρο του TV kosmos σχετικά με την απόλυση του εμπορικού διευθυντή της Ολυμπιακής

http://www.tvkosmos.gr/details.aspx?id=826162

Τα σχόλια δικά σας
 
Κ ειναι πολλοί αυτοί που έφυγαν τότε απο Aegean κ πήγαν ΟΑ κ την κρέμασαν την εταιρία τους αρχη τις σεζόν!!!

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Εύχομαι πραγματικά να τους πετάξουν έξω όλους αυτούς,είναι κακία που το λέω το ξέρω,τα βυσματάκια, που για να παραμείνουν αυτοί έδιωξαν άλλους αξιόλογους.
 
Ακόμη 5 Κ2 θα απολύθουν απο τα Dash 8 εντός του χειμώνα....
 
Δεν ισχύει κάτι τέτοιο για το σμήνος των ελικοφόρων. Πιο πιθανό είναι να απολυθούν (ή να φύγουν μόνοι τους μετά από -ενδεχόμενη- μείωση μισθού που θα γίνει) κάποιοι Κ1 παρά Κ2.
 
Κυκλοφορεί άρθρο στο Internet με μαρτυρία εργαζομένου που ισχυρίζεται πως απολύθηκε επειδή συμμετείχε στην απεργία της Τετάρτης 7/11/2012.

Πηγή: http://prezatv.blogspot.gr/2012/11/blog-post_6090.html
 
Top