Το ανανεωμένο airliners.gr

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Μπράβο για τη δουλειά!
Ευχαριστούμε και για το "νέες δημοσιεύσεις" γιατί ήταν κρυμμένο όντως!
 
Χμμμμ, η αλήθεια μου φαίνεται παράξενο αλλά θα το συνηθίσουμε. Καλορίζικο :cool:

Οι "νέες δημοσιεύσεις" αν δεν κάνω λάθος δουλεύουν μόνο όταν είσαι logged in?
 
OA701":1qk7j91f said:
Οι "νέες δημοσιεύσεις" αν δεν κάνω λάθος δουλεύουν μόνο όταν είσαι logged in?
Ναι, γιατί μόνο μετά το login το σύστημα ξέρει ποιες δημοσιεύεσεις είναι νέες για σένα. ;)
 
Η ανανέωση είναι πάντα σημάδι υγείας και προόδου.Καλορίζικο
 
Καλορίζικο το νεο look! :great:
Έχω κι εγώ μια ερώτηση. Επειδή το ερωτηματικό δεν μου αρέσει στις δημοσιεύσεις μου θέλω να βάλω κάποιο avatar... Που θα βρω την επιλογή αυτή?
 
Απλά πας στον Πίνακα Ελέγχου και εκεί υπάρχει η σχετική επιλογή. Ή κάνοντας κλικ εδω: ucp.php?i=profile&mode=avatar
 
Akis":2pc3ztsh said:
Απλά πας στον Πίνακα Ελέγχου και εκεί υπάρχει η σχετική επιλογή. Ή κάνοντας κλικ εδω: ucp.php?i=profile&mode=avatar

Καλησπέρα και από εμένα και καλορίζικη η νέα εμφάνιση. Μια ερώτηση πηγαίνω στην gallery εισάγω ονομα και κωδικό αλλά δεν μου επιτρέπει πρόσβαση. Ο λόγος είναι αυτός που αναφέρετε πιο πάνω? Δεν έχει ολοκληρωθει ακόμη? Ευχαριστώ
 
Λίγη ακόμη υπομονή. Μερικές λεπτομέρειες έμειναν ακόμη και μετά θα είναι και η gallery πάλι κοντά μας...
 
Θα το συνηθισουμε το νεο Look ;)
Ακη, γινεται να μπει ενα "κουμπι" για επιστροφη στο "Ευρετηριο Δ. Συζητησης" και στο τελος καθε σελιδας; Ειναι λιγο σπαζ@@δικο να scrollαρεις μεχρι το τελος διαβαζοντας μια σελιδα, και μετα παλι γραπα-γρουπα τη ροδελλα μεχρι πανω για επιστροφη στο ευρετηριο. Θενξ.
 
Κι εγώ το ίδιο κατάλαβα σήμερα και μου έσπασε τα νεύρα που δεν υπάρχει κάτω. Μάλιστα υπάρχει όταν δεν είσαι logged in, οπότε θα το βρω και θα το βάλω ;)
 
Top