Flightsim

Οτι ειπε ο sotiris, αν δεις καπου gauge φακελο, βαλε τον στον αντιστοιχο φακελο του παιχνιδιου
 
Συνηθως ακολουθω πιστα το readme, ισως μου ξεφυγε κατι..... θα το ξανακοιταξω.
 
Έχω το FS2004 σε Windows 7. Και ενώ δούλευε κανονικά στα ΧP, τώρα λίγο πριν απογειωθείς σταματάει και σου λέει ''please unlock fspassengers''. Το κάνω και μετά πάλι τα ίδια. Τι μπορώ να κάνω;
 
Να αγοράσεις το fspassengers ίσως?
 
Τι ακριβώς είναι το fspassenger?
 
Αν πληκτρολογήσεις στο internet "fspassangers" θα δεις τι είναι
 
Μία βοήθεια όποιος μπορεί.κατέβασα το fsx από torrent και όταν πάω να κάνω Install το sp1 μου βγάζει ότι θέλει το original παιχνίδι.Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος.Αν έχει απαντηθεί ήδη αυτό το θέμα σε ποιά σελίδα είναι? ευχαριστώ
 
Μαλλον δεν εχεις το crack για να δουλεψει.......... Ξερω πως δεν θα σου αρεσει αυτο που θα σου πω , αλλα και εγω στην αρχη το ειχα σαν εσενα κανονικα με crack , αλλα μετα απο καιρο (και αφου μου ειχε βγαλει τον αδοξαστο......) πηρα το original...... Μην το σκεφτεσαι, κανε το αγορα..... Θα ταλαιπωρηθεις......
 
Παίζω κανονικά το παιχνίδι αλλα τα πιο πολλά addon χρειάζονται το sp2.και με το Crack που το έκανα πάλι δεν το δέχεται.μάλλον θα γίνει αγορά.
 
υπαρχει καποιο θεμα με του Airbus το ρολοι? Oταν το βαζω να χρονομετρηση την διαρκεια του ταξιδιου σταματαει στα 99' ενω παλι τα δευτεροπλα δουλευουν μια χαρα. Μηπως κανω κατι λαθος εγω? Στου Μποινγκ παλι ολα μια χαρα.... δεν υπαρχει θεμα.
 
Top