Αεροπορικά μαργαριτάρια!

Τον έφερε με σεμνότητα (όπως άλλωστε υπαγορεύει και η θρησκεία) ένα ιδιωτικό Α318, με νηολογιο M-HHHH. Οι παρατρεχάμενοι του επειδη δεν χωραγαν στο ίδιο airbus με τον αρχιπαπά, ήρθαν με ένα Fokker 100 της SunAdria (9A-BTF)...
 
ΘAΥΜΑ ΘΑΥΜΑ!!!
Σταυρός εμφανίστηκε σε φωτογραφία με Canadair!!!
http://www.dogma.gr/default.php?pname=Article&art_id=3444&catid=3

Θεϊκό σημάδι; Παιχνίδι του φακού; Κάθε ένας θα δει αυτό που πιστεύει.
Oύτε το ένα ούτε το άλλο.
Το ότι βλέπω πάνω στον σταυρό μια τρύπα που προφανώς περνάει η αλυσίδα ή το σκοινάκι δεν παίζει κανένα ρόλο;;;
Μας δουλεύουν όλους μου φαίνεται!
 
Παρακαλείται το μέλος solro να μη χαλάει την κατάνυξη, σκανδαλίζοντας τους πιστούς με λόγια του σατανά!
 
Προφανώς η λήψη έγινε μέσα απο τζάμι και αυτό είναι η αντανάκλαση του σταυρού που "πάρκαρε" ο φωτογράφος, μάλλον μέσα απο αυτοκίνητο. Δεν μας δουλεύουν καθόλου, απλά μάλλον εμείς τους ανεχόμαστε.
 
Παρακαλείται το μέλος panos_ να μη χαλάει την κατάνυξη, σκανδαλίζοντας τους πιστούς με λόγια του σατανά! (τα καλά πρέπει να επαναλαμβάνονται...)
 
Καλημέρα παιδιά...
Καλά είμαι σίγουρος ότι το πετύχαν αυτό που θέλαν. Δεν είναι ο σταυρός το κύριο στην φωτογραφία αλλά τα ΑΤΙΑ που απεικονίζονται στην μέση της εικόνας ως σημαδάκι. Απλά μας το περνάν υποσυνείδητα... Τι να πω...;
 
Ρισπέκτ
Νέος πιλότος της CYPRUS αντινεοταξίτης , πολύ γνωστος το έψαξε, ρώτησε κι έμαθε ότι όντως μας ψεκάζουν συγκεκριμένα αεροπλάνα συχνά πυκνά.
:banana:

Πηγή
 
Αν και ξέρω πως με τα τροκτικά και τα τρομακτικά βγάζετε καντήλες, δεν αντέχω να μην ποστάρω το παρακάτω:

Ιστορικό.
Την Δευτέρα 23/9, κάναμε μία δοκιμαστική πτήση στην περιοχή Τατοΐου για την επίδειξη του Σαββάτου. Να δούμε χώρους, σημάδια κλπ. Πετούσα στα 500' ελάχιστο, μιας και δεν ήταν πραγματική δοκιμαστική και δεν είχα λόγο να ζορίζομαι χαμηλότερα, εκτός από την περιοχή πάνω από τις εργατικές κατοικίες η οποία εμπίπτει στη ζώνη ελιγμών μας, οπότε εκεί πετάγαμε στα 300'.

Σήμερα έμαθα πως το παράκανα, από το τρομακτικότατο μπλογκ:
http://tro-ma-ktiko.blogspot.gr/2013/09/a_23.html

Όλα τα λεφτά είναι τα σχόλια, τα οποία για να μην σας λερώνω τον υπολογιστή σας, τα ποστάρω με τη σειρά:
Jason Kesisoglou":2f3d58i9 said:
ισχυει και εγω στις εργατικες μενω και εκαναν βολτες πολυ χαμηλα... σαν να εψαχναν ή να ερευνούσαν κατι...
χαραλαμπος ντουλμπερης":2f3d58i9 said:
ο στρατος προετοιμαζεται για σεισμο και μεταφερει σκηνες και αλλα σχετικα ηδη. καιρος να ετοιμαστουμε και εμεις. εχει ξανασυμβει πως νομιζεις οτι παντα ο στρατος μετα απο σεισμο εχει αμεσως σκηνες και σπιτια για τους σεισμοπληκτους
Κορυφαίος ο από πάνω :)
Θανασης Τασουλας":2f3d58i9 said:
ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟ Σ/Κ ΕΧΕΙ ΣΟΟΥ ΜΕ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΚΑΙ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΣΤΟ ΤΑΤΟΙ
Ένας λογικός, αλλά παίρνει καπάκι την σωστή απάντηση:
Jason Kesisoglou":2f3d58i9 said:
το Τατοι ειναι μακρια απο την Φιλαδελφεια δεν νομιζω οτι θα πηγαίναν τοσο μακρια για πρόβες...
Effie Panagopoulou":2f3d58i9 said:
Παραλίγο να προσγειωθεί ένα στην ταράτσα μας.... Είδαμε μέχρι και τις βίδες του....όπως είπε και γιος μου!!!!!! Στην περιοχή των Αγίων Αναργύρων (Νεκροταφείο Κόκκινου Μύλου)!!!!!
Θεά!

Δεν βάζω το λογικό σχόλιο που έπεται, αλλά θα βάλω το δικό μου σχόλιο, που δυστυχώς το έσβησαν:
Επειδή το ψάχνουμε το θέμα με τους αεροψεκασμούς, έχουν σταματήσει να μας ψεκάζουν από τα αεροπλάνα. Έχουν πάρει ένα νέο άχρωμο και άοσμο δηλητήριο, αλλά επειδή φοβούνται για την πιθανή διασπορά του, το ρίχνουν από χαμηλά με ελικόπτερα. Μού το επιβεβαίωσε ξάδερφός μου στην αεροπορία.
:banana:

Εδιτ: Στο site αν λερώσετε το ιστορικό σας και μπείτε, έχει φωτογραφίες που αποδεικνύουν πόσο χαμηλά πετάγαμε. Σκιάζεσαι...
 
Ναι όντως πολύ χαμηλά!!!
Παραλίγο να πάρεις και τις κεραίες μαζί σου.

:banana: :banana: :banana: :banana: :banana:
 
Top