Συνδρομητές - Καθυστερήσεις

GP707":18ayi3h1 said:
...............Απ' όσο ξέρω αυτή τη φορά υπήρξε αρκετή καθυστέρηση από τα ΕΛΤΑ. Εγώ το έλαβα μόλις χθες! .............
Ασχετο με το RBF αλλα σχετικο με την παρατηρηση του Γιωργου , περιμενα και εγω λογαριασμους καρτων ταχυδρομημενους απο τις 11/11 και τους παρελαβα τελικα χτες :evil: ενω ληγουν αυριο :? ........ΑΘΑΝΑΤΑ ΕΛΤΑ.......... :rant:
 
Εμένα μέχρι και εχτές το απόγευμα το RBF δεν είχε έρθει.
Για σήμερα δε γνωρίζω γιατί φεύγω πολύ νωρίς το πρωί.
 
28 έχει σήμερα ο μήνας και το περιοδικό ακόμα να φανεί...Τι γίνεται???Πρώτη φορά τόση καθυστέρηση... :mad:
 
Εμένα μου ήρθε εχτές τελικά αντί στις ~15 του μηνός που έρχεται.
Για πρώτη φορά έρχεται σε τόσο μεγάλο φάκελο, έχει μέσα ημερολόγιο του 2009 και ίσως γι' αυτό να πήρε παραπάνω χρόνο.
 
Κι εμένα μου ήρθε όλα καλά!Ναι ο φάκελος ήταν γίγας ίσως λόγω του ημερολογίου!Όλα ΟΚ. :)
 
Και η δική μου συνδρομή έφτασε τελικά με μεγάλη καθυστέρηση. Υποθέτω πως πρέπει να πρόκειται για πρόβλημα στα κέντρα διανομής των ΕΛΤΑ, εφόσον οι καθυστερήσεις είναι πανελλαδικές, σε μεγάλο βαθμό και τα "πακέτα" έχουν αποσταλεί στην ώρα τους. Ελπίζω πως με το νέο έτος τα πράγματα θα πάνε καλύτερα.
 
Περιοδικο Remove Before flight

Παιδιά ξέρει κανεις τι έχει συμβεί με το remove before flight? Έχει να βγει κάποιο τεύχος απο τον σεπτεμβριο! Όποιος γνωρίζει κατι παρακαλώ να το πει γιατι εχω πληρώσει συνδρομή και δεν μπορώ να επικοινωνήσω μαζί τους. Ευχαριστω
 
Top