Λάθος posts ...

Re: Ellinair

Αυτοι πανε να κανουν κατι αφου δεν πηρανε ελικοφορα κατι ξερουν καλη επιτυχια!!
 
Re: Aegean's Airbus Α320 Family

Αιχμηρος, νομίζω ότι δεν έχεις ιδέα από οικονομικά μιας αεροπορικής εταιρίας. Θες να χρεοκοπήσει επειδή "δεν σου αρέσει να βλέπεις τα ελικοφόρα"?
 
Re: Aegean's Airbus Α320 Family

O ...sharp γιατί μου θυμίζει έντονα τον ...'αεριωθούμενο';
 
Re: Aegean's Airbus Α320 Family

Καλά αυτό που είπε ο αιχμηρός με έχει κάνει να χε**ώ πάνω μου από τα γέλια! Τι λες ρε φίλε!!! Μήπως πρέπει να σταθμεύσουν μονίμως κανά 321 πάνω στον αεροσταθμό σε γωνία απογείωσης κι όλας για να ξέρουν όλοι οι ξένοι πως εδώ είναι Αιαγαιουδιστάν;
 
Re: Aegean's Airbus Α320 Family

αιχμηρος":38h1bxdu said:
Ασχημο αυτο που κανει να εχει ολα τα αεροσκαφη της μονο για εξωτερικο μονο και εδω να εχει τα ελικοφορα βλεπω στο αεροδρομιο τα ελικοφορα αντι να βλεπω αεροσκαφη αποκρουστικη εικονα πραγματικα!!!

jet, εσύ;;
 
Re: Aegean's Airbus Α320 Family

παντως δεν ειναι τυχαιο που ολες οι σοβαρες εταιριες δεν εχουν ελικοφορα turkish lufthansa alitalia british airfrance iberia δεν ειπα να εχει airbus αλλα να παρει regional αεροσκαφη οπως τα embraer και ας κρατησει και 6 dash τοσο δυσκολο ειναι ειναι θλιβερο να βλεπεις σε ενα αεροδρομιο την μοναδικη μεγαλη εταιρια να εχει τοσο μεγαλο στολο απο ελικοφορα εννοω για ελληνικη εταιρια δεν με ενδιαφερει αλλες εταιριες με τι ερχονται αλλα θελω την μοναδικη ελληνικη εταιρια να εχει αεροσκαφη αυτο και οχι ελικοφορα τοσα πολλα!!!!!
 
Re: Minoan Air

Να παρουνε κανα concorde να το κανουν σε σε 3 λεπτα ελα τωρα χωρις πλακα πιστευεις οτι αυτες οι εταιριες θα μεινουν?
 
Re: Aegean's Airbus Α320 Family

Αχμηρε μας τα ...... συγνωμη για το off topic αλλα εισαι o jet τα ιδια ελεγε αυτος....

στειλτο στον κουβα
 
Re: Aegean's Airbus Α320 Family

Ποιος ειναι αυτος? επειδη δεν θα σου απαντησω αναλογα θα σου πω κατι αλλο πληρωνε τα ελικοφορα για jet
 
Top